Kamu Kurumuna En Az İlköğretim Mezunu Personel Alımı

İŞKUR’da yayımlanan ilanda Harran Üniversitesi kurum bünyesinde istihdam edilmek üzere 24 Temizlik Görevlisi, 10 Güvenlik Görevlisi ve 40 Klinik Destek Elemanı alınacağını belirtti.

Kamu Personeli Alımı 21.07.2020, 00:02 22.07.2020, 00:06
Kamu Kurumuna En Az İlköğretim Mezunu Personel Alımı

Kamu Kurumuna En Az İlköğretim Mezunu Personel Alımı

İŞKUR’da yayımlanan ilanda Harran Üniversitesi kurum bünyesinde istihdam edilmek üzere 24 Temizlik Görevlisi, 10 Güvenlik Görevlisi ve 40 Klinik Destek Elemanı alınacağını belirtti.

TEMİZLİK GÖREVLİSİ İÇİN ARANAN ŞARTLAR

Yayımlanan ilana göre Temizlik Görevlisi için aranan şartlar (4 Personel Sadece Eski Hükümlü/TMY olanlar başvurabilir)

1. En az ilköğretim en fazla Lise mezunu olmak

2. Başvurunun son günü itibariyle 18 yaşını tamamlamış 40 yaşını doldurmamış olmak

3. Temizlik İşi yapmaya engel olacak sağlık sorunu olmamak, Üniversite Hastanelerinde iç ve dış mekanda vardiyalı sistemde çalışmaya engel durumu olmamak

4. Şanlıurfa il sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak ve Eski hükümlü kadrosuna başvuran adaylar eski hükümlü belgesi ile durumlarını belgelendirmek şartları aranmaktadır.

Yayımlanan ilana göre Temizlik Görevlisi için aranan şartlar (20 Personel)

1. En az ilköğretim en fazla Lise mezunu olmak,

2. Askerlik ile ilişiği bulunmamak (Yapmış, muaf, tecilli)

3. Affa uğramış olsa bile belirli suçlardan mahkum olmamak

4. Kamusal haklarını kullanmaktan yoksun bırakılmamış olmak

5. Başvurunun son günü itibariyle 18 yaşını tamamlamış 35 yaşını doldurmamış olmak

6. Temizlik İşi yapmaya engel olacak sağlık sorunu olmamak

7. Üniversite Hastanelerinde iç ve dış mekanda vardiyalı sistemde çalışmaya engel durumu olmamak

8. Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almamış olmak ve Şanlıurfa il sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak şartları aranmaktadır.

Yayımlanan ilana göre Güvenlik Görevlisi için aranan şartlar (10 Personel)

1. En az Lise ve dengi okul mezunu olmak

2. Geçerli Özel Güvenlik Eğitim sertifikasına/Belgesine sahip olmak (Belge teslim tarihinden itibaren en az 6 ay geçerlilik süresi olmak), En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak

3. Askerlik ile ilişiği bulunmamak (Yapmış, muaf, tecilli), Affa uğramış olsa bile belirli suçlardan mahkum olmamak, Kamusal haklarını kullanmaktan yoksun bırakılmamış olmak

4. Başvurunun son günü itibariyle 18 yaşını tamamlamış 35 yaşını doldurmamış olmak, Temizlik İşi yapmaya engel olacak sağlık sorunu olmamak, Üniversite Hastanelerinde iç ve dış mekanda vardiyalı sistemde çalışmaya engel durumu olmamak

5. Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almamış olmak ve Şanlıurfa il sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak şartları aranmaktadır.

Yayımlanan ilana göre Klinik Destek Elemanı için aranan şartlar (20 Personel)

Ortaöğretim Kurumlarının Hasta ve Yaşlı Hizmetleri alanının engelli bakımı, hasta bakımı ve yaşlı bakımı dallarından ya da sağlık hizmetleri alanının ebe yardımcılığı, hemşire yardımcılığı ve sağlık bakım teknisyenliği dallarından birinden mezun olmak.

Askerlik ile ilişiği bulunmamak (Yapmış, muaf, tecilli), Affa uğramış olsa bile belirli suçlardan mahkum olmamak, Kamusal haklarını kullanmaktan yoksun bırakılmamış olmak, Başvurunun son günü itibariyle 18 yaşını tamamlamış 35 yaşını doldurmamış olmak.

Temizlik İşi yapmaya engel olacak sağlık sorunu olmamak, Üniversite Hastanelerinde iç ve dış mekanda vardiyalı sistemde çalışmaya engel durumu olmamak, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almamış olmak ve Şanlıurfa il sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak şartları aranmaktadır.

Adaylar için son başvuru tarihi 24 Temmuz 2020’dir.

Adaylar için kura çekimi 6 Ağustos 2020 tarihinde 09:00 – 10:00 saatleri arasında Harran Üniversitesi personel Daire Başkanlığı Toplantı Salonunda yapılacaktır.

Adaylar için İŞKUR başvuru numaraları 00005593946, 00005593949, 00005594016 ve 00005595135’dir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)