Kamu Kurumuna Diş Hekimi Asistanı Alımı

Diş Hekimi Asistanı Alımı yapılması için kamu personeli alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Antalya Belediyesi başkanlığı kendi bünyesinde istihdam edilmek üzere 6 adet Diş Hekimi Asistanı alımı yapacaktır.

Kamu Personeli Alımı 11.01.2021, 12:48
Kamu Kurumuna Diş Hekimi Asistanı Alımı

Kamu Kurumuna Diş Hekimi Asistanı Alımı

Diş Hekimi Asistanı Alımı yapılması için kamu personeli alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Antalya Belediyesi başkanlığı kendi bünyesinde istihdam edilmek üzere 6 adet Diş Hekimi Asistanı alımı yapacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Antalya Belediyesi Diş Hekimi Asistanı  Alımı ilanı son başvuru tarihi 12.01.2021 olarak açıklanmıştır.

BAŞVURU ADRESİ

Yüksekalan mahallesi Adnan Menderes bulvarı Büyükşehir hizmet binası No: 20 Muratpaşa - Antalya

İrtibat Kişisi: Mehtap İNCE

İritbat telefonu: 0 242 249 50 00

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Diş Hekimi Asistanı ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 - Diş Hekimi Asistanı ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 - Diş Hekimi Asistanı ilanına başvuracak yüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 - Diş Hekimi Asistanı ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 - Diş Hekimi Asistanı ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 - Diş Hekimi Asistanı ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 - Diş Hekimi Asistanı ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 - Diş Hekimi Asistanı ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 - Diş Hekimi Asistanı ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 - Diş Hekimi Asistanı ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Diş Hekimi Asistanı ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Diş Hekimi Asistanı ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Diş Hekimi Asistanı ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Diş Hekimi Asistanı ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Diş Hekimi Asistanı ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Diş Hekimi Asistanı ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Diş Hekimi Asistanı ilanına başvuracak tüm vatandaşların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)