Kamu Kurumuna Diş Hekimi Alımı

Diş Hekimi Alımı yapılması için kamu personeli alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Antalya Belediyesi başkanlığı kendi bünyesinde istihdam edilmek üzere 7 adet Diş Hekimi alımı yapacaktır.

Kamu Personeli Alımı 10.01.2021, 10:22 10.01.2021, 10:31
Kamu Kurumuna Diş Hekimi Alımı

Kamu Kurumuna Diş Hekimi Alımı

Diş Hekimi Alımı yapılması için kamu personeli alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Antalya Belediyesi başkanlığı kendi bünyesinde istihdam edilmek üzere 7 adet Diş Hekimi alımı yapacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Antalya Belediyesi Diş Hekimi Alımı ilanı son başvuru tarihi 12.01.2021 olarak açıklanmıştır.

BAŞVURU ADRESİ

Yüksekalan mahallesi Adnan Menderes bulvarı Büyükşehir hizmet binası No: 20 Muratpaşa - Antalya

İrtibat Kişisi: Mehtap İNCE

İritbat telefonu: 0 242 249 50 00

Aşağıda bulunan Youtube kanalımıza ait videoyu izleyerek daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Antalya Belediyesi Diş Hekimi ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 - Antalya Belediyesi Diş Hekimi ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 - Antalya Belediyesi Diş Hekimi ilanına başvuracak yüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 - Antalya Belediyesi Diş Hekimi ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 - Antalya Belediyesi Diş Hekimi ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 - Antalya Belediyesi Diş Hekimi ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 - Antalya Belediyesi Diş Hekimi ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 - Antalya Belediyesi Diş Hekimi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 - Antalya Belediyesi Diş Hekimi ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 - Antalya Belediyesi Diş Hekimi ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Antalya Belediyesi Diş Hekimi ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Antalya Belediyesi Diş Hekimi ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Antalya Belediyesi Diş Hekimi ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Antalya Belediyesi Diş Hekimi ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Antalya Belediyesi Diş Hekimi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Antalya Belediyesi Diş Hekimi ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)