Kamu Kurumuna Daimi Güvenlik Görevlisi Alımı

Daimi Güvenlik Görevlisi Alıımı yapılması için kamu personeli alımı ilanı yayınladı. Yayınlanan ilanlarda Bingöl üniversitesi kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 9 adet Daimi Güvenlik Görevlisi alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 22.12.2020, 08:13 22.12.2020, 22:09
Kamu Kurumuna Daimi Güvenlik Görevlisi Alımı

Kamu Kurumuna Daimi Güvenlik Görevlisi Alımı

Daimi Güvenlik Görevlisi Alıımı yapılması için kamu personeli alımı ilanı yayınladı. Yayınlanan ilanlarda Bingöl üniversitesi kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 9 adet Daimi Güvenlik Görevlisi alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Bingöl üniversitesi Daimi Güvenlik Görevlisi Alımı ilanı son başvuru tarihi 25.12.2020 olarak açıklanmıştır.

Başvuruların İŞKUR üzerinden yapılması zorunludur. Başvuru yapmadan önce İŞKUR sitesine şifreniz ile giriş yapınız ve aşağıda bulunan başvuru linklerini kopyalayın yeni sekemde açın ve başvurunuzu yapın.

Silahlı Daimi Güvenlik Görevlisi alımı başvuru linki aşağıdadır

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanDetay.aspx?uiID=00005814473

Silahsız Daimi Güvenlik Görevlisi alımı başvuru linki aşağıdadır

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanDetay.aspx?uiID=00005814449

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Bingöl üniversitesi Daimi Güvenlik Görevlisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Bingöl üniversitesi Daimi Güvenlik Görevlisi Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Bingöl üniversitesi Daimi Güvenlik Görevlisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Bingöl üniversitesi Daimi Güvenlik Görevlisi Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Bingöl üniversitesi Daimi Güvenlik Görevlisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Bingöl üniversitesi Daimi Güvenlik Görevlisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Bingöl üniversitesi Daimi Güvenlik Görevlisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. Bingöl üniversitesi Daimi Güvenlik Görevlisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Bingöl üniversitesi Daimi Güvenlik Görevlisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Bingöl üniversitesi Daimi Güvenlik Görevlisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Bingöl üniversitesi Daimi Güvenlik Görevlisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Bingöl üniversitesi Daimi Güvenlik Görevlisi alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Bingöl üniversitesi Daimi Güvenlik Görevlisi alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Bingöl üniversitesi Daimi Güvenlik Görevlisi alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
MK 4 ay önce
Asgari ücreti 3 bin lira yapmak çözüm deil bimde yağ 65 70 lira olmuş