Kamu Kurumuna Bilgisayar Teknik Servis Elemanı Alımı

Devlet kurumuna personel alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Konya Şehir Hizmetleri bünyesinde çalıştırılmak üzere 4 adet Bilgisayar Teknik Servis Elemanı alımı yapılacaktır.

Kamu Personeli Alımı 08.12.2020, 12:39
Kamu Kurumuna Bilgisayar Teknik Servis Elemanı Alımı

Kamu Kurumuna Bilgisayar Teknik Servis Elemanı Alımı

Devlet kurumuna personel alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Konya Şehir Hizmetleri bünyesinde çalıştırılmak üzere 4 adet Bilgisayar Teknik Servis Elemanı alımı yapılacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Konya Şehir Hizmetleri Bilgisayar Teknik Servis Elemanı ilanı son başvuru tarihi 10.12.2020 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda verilmiş olan formu doldurarak isbasvuru@konya.bel.tr mail adresine posta göndermeleri gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Bilgisayar Teknik Servis Elemanı Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Bilgisayar Teknik Servis Elemanı Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Bilgisayar Teknik Servis Elemanı Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Bilgisayar Teknik Servis Elemanı Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Bilgisayar Teknik Servis Elemanı Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Bilgisayar Teknik Servis Elemanı Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Bilgisayar Teknik Servis Elemanı Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. Bilgisayar Teknik Servis Elemanı alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Bilgisayar Teknik Servis Elemanı alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Bilgisayar Teknik Servis Elemanı alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Bilgisayar Teknik Servis Elemanı alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Bilgisayar Teknik Servis Elemanı alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Bilgisayar Teknik Servis Elemanı alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Bilgisayar Teknik Servis Elemanı alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)