Kamu Kurumuna Bilgisayar İşletmeni Alımı Yapılacak

Kamu Kurumuna Bilgisayar İşletmeni Alımı yapılması için ilan yayınlandı. Yayınlanan ilanda Pütürge Belediyesi bünyesinde görevlendirilmek üzere 1 adet Bilgisayar İşletmeni alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 29.12.2020, 12:06
Kamu Kurumuna Bilgisayar İşletmeni Alımı Yapılacak

Kamu Kurumuna Bilgisayar İşletmeni Alımı Yapılacak

Kamu Kurumuna Bilgisayar İşletmeni Alımı yapılması için ilan yayınlandı. Yayınlanan ilanda Pütürge Belediyesi bünyesinde görevlendirilmek üzere 1 adet Bilgisayar İşletmeni alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Pütürge Belediyesi Bilgisayar İşletmeni alımı ilanı başvuru tarihi 28.12.2020 tarihinde başlayacak ve 31.12.2020 tarihinde son bulacaktır.

Başvurular www.pütürge.bel.tr internet adresi üzerinden veya Pütürge belediyesine şahsen ve posta yolu ile yapılabilir.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Pütürge Belediyesi Bilgisayar İşletmeni Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Pütürge Belediyesi Bilgisayar İşletmeni Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Pütürge Belediyesi Bilgisayar İşletmeni Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Pütürge Belediyesi Bilgisayar İşletmeni Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Pütürge Belediyesi Bilgisayar İşletmeni Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Pütürge Belediyesi Bilgisayar İşletmeni Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Pütürge Belediyesi Bilgisayar İşletmeni Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. Pütürge Belediyesi Bilgisayar İşletmeni alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Pütürge Belediyesi Bilgisayar İşletmeni alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Pütürge Belediyesi Bilgisayar İşletmeni alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Pütürge Belediyesi Bilgisayar İşletmeni alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Pütürge Belediyesi Bilgisayar İşletmeni alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Pütürge Belediyesi Bilgisayar İşletmeni alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Pütürge Belediyesi Bilgisayar İşletmeni alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)