Kamu Kurumuna Beden işçisi Alınacak

Kamu kurumu tarafından eski hükümlü ve terörle mücadelede yaralananlar için personel alım iş ilanı yayınlandı. Eskişehir Büyükşehir belediyesi bünyesinde eski hükümlü ve terörle mücadelede yaralanan kişilerden görevlendirilmek üzere 5 işçi alımı gerekleştirecek.

Kamu Personeli Alımı 24.08.2020, 00:34 25.08.2020, 00:05
Kamu Kurumuna Beden işçisi Alınacak

Kamu Kurumuna Beden işçisi Alınacak

Kamu kurumu tarafından eski hükümlü ve terörle mücadelede yaralananlar için personel alım iş ilanı yayınlandı. Eskişehir Büyükşehir belediyesi bünyesinde eski hükümlü ve terörle mücadelede yaralanan kişilerden görevlendirilmek üzere 5 işçi alımı gerekleştirecek.

Alım yapacak olan kurum Eskişehir Büyükşehir Belediyesi

Telefon : 0 222 324 30 20

Son başvuru tarihi 25 Ağustos 2020 olarak belirlenmiştir.

İlan numarası 00005642564

Başvurular İŞKUR resmi web sitesi üzerinden yapılacaktır. Bu nedenle başvuracak olan adayların İŞKUR resmi sitesine kendi şifreleri ile giriş yaptıktan sonra İŞ ARAMA kısmında İLAN NO kısmına 00005642564 nolu ilan numarasını yazarak ARA butonuna tıklayınız.

ÖZEL ŞARTLAR

İşe alınacak işçiler 6 aydan az çalıştırılacak olup iş akitleri 31.12.2020 tarihi mesai bitiminde sona erecektir).

1 - 2527 sayılı Türk Soylu Yabancıların Türkiye'de Meslek ve Sanatlarını Serbestçe Yapabilmelerine, Kamu, Özel Kuruluş veya İşyerlerinde Çalıştırılabilmelerine İlişkin Kanun hükümleri saklı kalmak kaydıyla Türk vatandaşı olmak,

2 - 18 yaşını tamamlamış olmak,

Bütün bay bayan adayların kasten işlenmiş bir suçtan ötürü bir yıl veyahut daha fazla süreler ile hapis cezasına çarptırılmamış olmak gerekiyor.

3 - Ya da affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 - Tüm adayların Anayasal düzeni yıkmaya ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak gerekiyor.

5 - Tüm adayların zimmet almaması, rüşvet yememsi, hırsızlık yapmamış olması, dolandırıcılık suçu işlememiş olması, sahtecilik ve görevi kötüye kullanma suçlarını işlememiş olması gerekmektedir.

6 - Terörle mücadelede malul sayılmayacak şekilde yaralanan adaylar; 21/6/1927 tarihli ve 1111 sayılı Askerlik Kanunu veya 16/6/1927 tarihli ve 1076 sayılı Yedek Subaylar ve Yedek Askeri Memurlar Kanunu kapsamına giren ve askerlik hizmetini yaparken 12/4/1991 tarihli ve 3713 sayılı Terörle Mücadele Kanununun 21 inci maddesinde sayılan terör olaylarının sebep ve tesiri sonucu malul sayılmayacak şekilde yaralananlardan sağlık raporu ve terörle mücadelede yaralandığını gösteren komutanlık yazısı ile durumlarını belgelendirmeleri gerekmektedir. (Sadece Terörle Mücadelede Üstün Hizmet Belgesi, takdirname vb belge alan alan adaylar bu kapsama girmemektedir. Başvuru yapan aday sağlık raporu ve komutanlık yazısıyla askerliği esnasında terör olaylarında yaralandığını belgelemek zorundadır. )

7 - Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almamış olmak,

8 - Adaylar bütün duyuruları ve sonuçları (kura sonuçlarını, mülakat sınavının yerini, tarihini, saatini ve mülakat sınav sonuçları ile gerekli görülebilecek diğer duyuruları) Eskişehir Su ve Kanalizasyon İdaresi (ESKİ) Genel Müdürlüğünün internet sayfası olan www.eskisehir-eski.gov.tr adresinden takip edeceklerdir. Bu duyuru tebliğ mahiyetinde kabul edilecek olup, ilgililerin adresine posta yolu ile ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)