Kamu Kurumuna 8 Diyetisyen Alımı Yapacak

Kamu Kurumuna Diyetisyen alımı gerçekleştirmek için ilan yayınlandı. Yayınlanan ilanda Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı bünyesinde çalıştırılmak üzere 8 adet Diyetisyen alımı gerçekleştirilecektir.

Kamu Personeli Alımı 15.11.2020, 12:08
Kamu Kurumuna 8 Diyetisyen Alımı Yapacak

Kamu Kurumuna 8 Diyetisyen Alımı Yapacak

Kamu Kurumuna Diyetisyen alımı gerçekleştirmek için ilan yayınlandı. Yayınlanan ilanda Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı bünyesinde çalıştırılmak üzere 8 adet Diyetisyen alımı gerçekleştirilecektir.

BAŞVURU BİLGİLERİ

8 adet Diyetisyen alımı ilanı son başvuru tarihi 19.11.2020 olarak bildirilmiştir.

Başvuru yapmak isteyen kişiler www.ailevecalisma.gov.tr veya https://ailevecalisma.gov.tr/pdb yer alan sözleşmeli personel alım sınavı başvuru ekranından online olarak başvuru yapmak zorunda

ÖZEL ŞARTLAR

1. Beslenme ve Diyetetik lisans programından mezun olmak gerekiyor.

2. 2020 yılı KPSS B grubu (KPSS) P3 puan türünden en az 70 puanı olmak gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. 8 adet Diyetisyen Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. 8 adet Diyetisyen Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. 8 adet Diyetisyen Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. 8 adet Diyetisyen Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. 8 adet Diyetisyen Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. 8 adet Diyetisyen Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. 8 adet Diyetisyen Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir. Aslı ibraz edilmek kaydıyla fotokopisi Belediyemizce onaylanabilir.

8. 8 adet Diyetisyen alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. 8 adet Diyetisyen alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. 8 adet Diyetisyen alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. 8 adet Diyetisyen alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - 8 adet Diyetisyen alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - 8 adet Diyetisyen alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - 8 adet Diyetisyen alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

10 - 8 adet Diyetisyen alımı ilanına başvuracak kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)