Kamu Kurumuna 7224 TL Maaş İle Web Tasarım Öğretmeni Alımı

Yüksek ücret ile yayınlanmış olan güncel kamu memur alımı ilanları bilgileri içinde Bayrampaşa belediyesi kuruluşu Baypaş birimlerinde çalıştırılmak üzere Web tasarım öğretmeni alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 24.09.2021, 11:25 25.09.2021, 00:12
Kamu Kurumuna 7224 TL Maaş İle Web Tasarım Öğretmeni Alımı

İstanbul, Bayrampaşa belediyesi son dakika memur alımı ilanları için tüm adayların yazılım mimarisi konusunda tecrübeli olması gerekiyor.


Başvuru Bilgileri Nedir?


İstanbul öğretmen alımı son başvuru tarihi 27.09.2021.

Başvuru işlemleri için mail adresi üzerinden başvurmaların yapılması gerekmekte.

bayrampasa@baypas.org


Başvuru Şartları Nedir?


İstanbul iş ilanları için yayınlanan bilgiler dahilinde başvuru yapacak olan adayların Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, Öğrenmeye açık, araştırmacı olması, herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması ve çözüm ve sonuç odaklı olması gerekmekte.

Kamu personel alımı ile bildirilmiş olan duyuru için çalışmak isteyenlerin analitik düşünme yetkinliği güçlü olması, herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması ve üniversitelerin 4 yıllık eğitim vermekte olan bölümlerinden mezun olmaları gerekmekte.

Bayrampaşa belediyesi personel alımı için gerekli olan başvuruları yapacakların Yazılım alanında deneyimli olması, Emeklilik, yaşlılık veya malullük adı altında herhangi bir ödeme almıyor olmaları, iş ihtiyaçları çerçevesinde uygun olan yazılım çözümlerinin geliştirilmesini sağlamak.

Tüm Web tasarımcılarının Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanıyor olmaları, kamu haklardan mahrum olunmaması ve yazılım çözümlerini uçtan uca tasarlama yeteneğine sahip olmaları şartı bulunmakta.


Başvuru İçin Gerekli Belgeler


Vukuatlı nüfus kayıt örneği.

Kimlik fotokopisi ve aslı gerekmekte.

Resmi kuruma ibrazlı adli sicil kaydı örneği.

Sahip olunan ehliyet ve sertifikalar.

Son mezun olunan okul diploması.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı