Kamu Kurumuna 70 Büro Personeli Alımı Yapılacak

Sosyal Hizmetler Büro Görevlisi alımı yapılması için ilan yayınlanmıştır. Yayınlanmış olan ilanlarda Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı birimlerinde görevlendirilmek üzere 70 adet Büro Personeli alımı yapılacaktır.

Kamu Personeli Alımı 14.11.2020, 12:55 15.11.2020, 00:14
Kamu Kurumuna 70 Büro Personeli Alımı Yapılacak

Kamu Kurumuna 70 Büro Personeli Alımı Yapılacak

Sosyal Hizmetler Büro Görevlisi alımı yapılması için ilan yayınlanmıştır. Yayınlanmış olan ilanlarda Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı birimlerinde görevlendirilmek üzere 70 adet Büro Personeli alımı yapılacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

70 adet Büro görevlisi alımı ilanı son başvuru tarihi 19.11.2020 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişiler www.ailevecalisma.gov.tr veya https://ailevecalisma.gov.tr/pdb yer alan sözleşmeli personel alım sınavı başvuru ekranından online olarak başvuru yapmak zorunda

ÖZEL ŞARTLAR

1. Başvuracak olan adayların herhangi bir lisans programından mezun olmak gerekmekte.

2. Başvuracak olan adayların 2020 yılı KPSS B grubu (KPSS) P3 puan türünden en az 70 puanı olmak gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. 70 Büro görevlisi Sosyal Hizmetler alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. 70 Büro görevlisi Sosyal Hizmetler Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. 70 Büro görevlisi Sosyal Hizmetler Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. 70 Büro görevlisi Sosyal Hizmetler Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. 70 Büro görevlisi Sosyal Hizmetler Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. 70 Büro görevlisi Sosyal Hizmetler Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. 70 Büro görevlisi Sosyal Hizmetler Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir. Aslı ibraz edilmek kaydıyla fotokopisi Belediyemizce onaylanabilir.

8. 70 Büro görevlisi Sosyal Hizmetler alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. 70 Büro görevlisi Sosyal Hizmetler alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. 70 Büro görevlisi Sosyal Hizmetler alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. 70 Büro görevlisi Sosyal Hizmetler alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - 70 Büro görevlisi Sosyal Hizmetler alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - 70 Büro görevlisi Sosyal Hizmetler alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - 70 Büro görevlisi Sosyal Hizmetler alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)