Kamu Kurumuna 5000 Lira Maaş İle Personel Alımı

Üniversiteye personel alımı için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan personel alımı ilanında Şırnak Üniversitesi bünyesinde görevlendirilmek üzere 1 adet İç Denetçi alımı yapılacağı açıklandı.

Kamu Personeli Alımı 18.10.2020, 11:29 19.10.2020, 10:17
Kamu Kurumuna 5000 Lira Maaş İle Personel Alımı

Kamu Kurumuna 5000 Lira Maaş İle Personel Alımı

Üniversiteye personel alımı için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan personel alımı ilanında Şırnak Üniversitesi bünyesinde görevlendirilmek üzere 1 adet İç Denetçi alımı yapılacağı açıklandı.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Şırnak Üniversitesi personel alımı ilanı son başvuru tarihi 26.10.2020 olarak açıklanmıştır.

Başvurular adaylar tarafından Personel Daire Başkanlığına şahsen ya da posta yoluyla yapılması gerekiyor.

Başvuru Adresi: Yeni Mahalle Cizre Caddesi Mehmet Emin Acar Kampüsü Rektörlük Binası Personel Daire Başkanlığı No:215 Merkez - ŞIRNAK

Telefon: 0 486 216 40 08 - 1078

İSTENİLEN BELGELER

1. Şırnak Üniversitesi personel alımı ilanına başvurmak isteyen kişilerin Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Şırnak Üniversitesi personel alımı ilanına başvurmak isteyen kişilerin Diplomalarının aslı veyahut noter tarafından onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Şırnak Üniversitesi personel alımı ilanına başvurmak isteyen kişilerin Yabancı Okullardan Mezun olmuş bay ve bayan adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Şırnak Üniversitesi personel alımı ilanına başvurmak isteyen kişilerin KPSS Sonuç Belgesinin ÖSYM sitesinden alınan barkotlu bilgisayar çıktısı lazımdır.

5. Şırnak Üniversitesi personel alımı ilanına başvurmak isteyen kişilerin askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

6. Şırnak Üniversitesi personel alımı ilanına başvurmak isteyen kişilerin görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

7. Şırnak Üniversitesi personel alımı başvuracak olan bütün kişilerin 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1. Şırnak Üniversitesi personel alımı ilanı başvuracak olan bütün kişilerin Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2. Şırnak Üniversitesi personel alımı ilanı başvuracak olan bütün kişilerin kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3. Şırnak Üniversitesi personel alımı ilanı başvuracak olan bütün kişilerin bilinçli bir şekilde işlenmiş bir suçtan ötürü bir yıl veyahut daha fazla süreler ile hapis cezasına çarptırılmamış olmak gerekiyor.

4. Şırnak Üniversitesi personel alımı ilanına başvuracak Anayasal düzeni yıkmaya ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak gerekiyor.

5. Şırnak Üniversitesi personel alımı ilanına başvuracak Hileli iflas suçu işlememiş olması gerekiyor.

6. Şırnak Üniversitesi personel alımı ilanına başvuracak İflasına fesat karıştırmaması gerekmektedir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)