Kamu Kurumuna 500 Memur Alınacak

Kamu kurumuna Memur alımı yapılması için ilan yayınlanmıştır. Yayınlanmış olan ilanda Hazine ve Maliye Bakanlığı birimlerinde görevlendirilmek üzere 500 adet Hazine ve Maliye Uzman Yardımcısı alımı yapılacağı açıklandı.

Kamu Personeli Alımı 25.10.2020, 10:03 26.10.2020, 11:37
Kamu Kurumuna 500 Memur Alınacak

Kamu Kurumuna 500 Memur Alınacak

Kamu kurumuna Memur alımı yapılması için ilan yayınlanmıştır. Yayınlanmış olan ilanda Hazine ve Maliye Bakanlığı birimlerinde görevlendirilmek üzere 500 adet  Hazine ve Maliye Uzman Yardımcısı alımı yapılacağı açıklandı.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Hazine ve Maliye Uzman Yardımcısı alımı ilanı başvuru tarihi 9.11.2020 tarihinde başlayacak ve 20.11.2020 tarihinde sona erecektir.

Başvuru işlemleri Hazine ve Maliye Bakanlığı www.hmb.gov.tr internet sayfası üzerinden elektronik ortamda gerçekleştirilecektir.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Hazine ve Maliye Uzman Yardımcısı Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Hazine ve Maliye Uzman Yardımcısı Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Hazine ve Maliye Uzman Yardımcısı Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Hazine ve Maliye Uzman Yardımcısı Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Hazine ve Maliye Uzman Yardımcısı Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Hazine ve Maliye Uzman Yardımcısı Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Hazine ve Maliye Uzman Yardımcısı Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir. Aslı ibraz edilmek kaydıyla fotokopisi Belediyemizce onaylanabilir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Hazine ve Maliye Uzman Yardımcısı Alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Hazine ve Maliye Uzman Yardımcısı Alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Hazine ve Maliye Uzman Yardımcısı Alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 - Hazine ve Maliye Uzman Yardımcısı Alımı ilanına başvuracak Anayasal düzeni yıkmaya ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 - Hazine ve Maliye Uzman Yardımcısı Alımı ilanına başvuracak ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 - Hazine ve Maliye Uzman Yardımcısı Alımı ilanına başvuracak ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)