Kamu Kurumuna 50 Adet Bahçıvan Alımı

Kamu kurumuna işçi alımı yapılacaktır. İlan edilen kamu personeli alımı iş ilanları bilgisinde Eskişehir Odunpazarı belediyesi kendi birimlerinde görevlendirilmek üzere 50 adet bahçıvan alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 23.04.2021, 13:55 24.04.2021, 00:56
Kamu Kurumuna 50 Adet Bahçıvan Alımı

Kamu Kurumuna 50 Adet Bahçıvan Alımı

Kamu kurumuna işçi alımı yapılacaktır. İlan edilen kamu personeli alımı iş ilanları bilgisinde Eskişehir Odunpazarı belediyesi kendi birimlerinde görevlendirilmek üzere 50 adet bahçıvan alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

bahçıvan alımı ilanı son başvuru tarihi 25.04.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda yazılı olan adrese şahsen başvurmaları gerekiyor.

Akarbaşı mahallesi Şehit Zeynel Toköz Sokak No: 12 Eskişehir

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 -50 Adet Bahçıvan  ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 -50 Adet Bahçıvan  ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 -50 Adet Bahçıvan  ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 -50 Adet Bahçıvan  ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 -50 Adet Bahçıvan  ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 -50 Adet Bahçıvan  ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 -50 Adet Bahçıvan  ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 -50 Adet Bahçıvan  ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 -50 Adet Bahçıvan  ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. 50 Adet Bahçıvan  ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. 50 Adet Bahçıvan  ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. 50 Adet Bahçıvan  ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. 50 Adet Bahçıvan  ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. 50 Adet Bahçıvan  ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. 50 Adet Bahçıvan  ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)