Kamu Kurumuna 40 Otobüs Şoförü Alımı Yapılacak

Kamu Personel alımı gerçekleştirmek için şoför alımı iş ilanı yayınlandı. Yayınlanmakta olan iş ilanlarında Batman belediyesi kendi bünyesinde çalıştırılmak üzere 40 adet Otobüs Şoförü alımı yapacak.

Kamu Personeli Alımı 26.03.2021, 19:04
Kamu Kurumuna 40 Otobüs Şoförü Alımı Yapılacak

Kamu Kurumuna 40 Otobüs Şoförü Alımı Yapılacak

Kamu Personel alımı gerçekleştirmek için şoför alımı iş ilanı yayınlandı. Yayınlanmakta olan iş ilanlarında Batman belediyesi kendi bünyesinde çalıştırılmak üzere 40 adet Otobüs Şoförü alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Batman belediyesi Otobüs Şoförü Alımı ilanı son başvuru tarihi 30.03.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin kuruma şahsen başvurmaları gerekiyor.

Akyürek mahallesi petrol iş caddesi ticaret ve sanayi odası sitesi no: 11 Batman

Resmi ilan belgesi aşağıdadır. Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Batman belediyesi şoför ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 - Batman belediyesi şoför ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 - Batman belediyesi şoför ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 - Batman belediyesi şoför ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 - Batman belediyesi şoför ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 - Batman belediyesi şoför ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 - Batman belediyesi şoför ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 - Batman belediyesi şoför ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 - Batman belediyesi şoför ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Batman belediyesi şoför ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. Batman belediyesi şoför ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Batman belediyesi şoför ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. Batman belediyesi şoför ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Batman belediyesi şoför ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. Batman belediyesi şoför ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)