Kamu Kurumuna 27 Temizlik Görevlisi Alımı

Kamu kurumuna Temizlik Görevlisi alımı iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan iş ilanları bilgisi içinde Balıkesir Ayvalık belediyesi birimlerinde çalıştırılmak üzere 27 adet Temizlik Görevlisi alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 28.05.2021, 11:58
Kamu Kurumuna 27 Temizlik Görevlisi Alımı

Kamu Kurumuna 27 Temizlik Görevlisi Alımı

Kamu kurumuna Temizlik Görevlisi alımı iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan iş ilanları bilgisi içinde Balıkesir Ayvalık belediyesi birimlerinde çalıştırılmak üzere 27 adet Temizlik Görevlisi alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ NEDİR

Balıkesir Ayvalık belediyesi 27 Temizlik Görevlisi alımı ilanı son başvuru tarihi 29.05.2021 olarak bildirilmiştir.

Balıkesir Ayvalık belediyesi 27 Temizlik Görevlisi ilanına başvuru için aşağıda yazılı olan adres üzerinden başvuru yapılması gerekiyor.

Kemalpaşa mahallesi Atatürk bulvarı No: 53 Ayvalık - Balıkesir

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1. 27 Temizlik Görevlisi Balıkesir yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

2. 27 Temizlik Görevlisi Balıkesir ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

3. 27 Temizlik Görevlisi Balıkesir yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

4. 27 Temizlik Görevlisi Balıkesir yayınlanmakta bulunan iş ilanlarına başvuruda bulunacak vatandaşların Türkiyenin Anayasasını çökermeye çalışmak ve Türkiye Cumhuriyetine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

5. 27 Temizlik Görevlisi Balıkesir ilan edilmiş olan duyurulara başvurmak isteyen bütün şahısların alım işlemi yapılacak ünvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.

6. 27 Temizlik Görevlisi Balıkesir duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

7. 27 Temizlik Görevlisi Balıkesir ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

8. 27 Temizlik Görevlisi Balıkesir duyurusu yapılan iş ilanlarına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasa dışı olan suç örgütleri için propaganda yapmamış olması gerekmekte.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. 27 Temizlik Görevlisi Balıkesir duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

2. 27 Temizlik Görevlisi Balıkesir ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. 27 Temizlik Görevlisi Balıkesir yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

4. 27 Temizlik Görevlisi Balıkesir resmi iş duyurusuna başvuru gerçekleştirecek insanların faaliyetlerini sürekli olarak yürütmelerine engel olabilecek bir sağlık sorunlarının bulunmaması zorunludur.

5. 27 Temizlik Görevlisi Balıkesir ilan edilen ilanlara başvuracak tüm şahısların vesikalık fotoğrafı olması zorunludur.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)