Kamu Kurumuna 260 beden İşçisi Alımı Yapılacak

beden İşçisi Alımı gerçekleştirilmesi için kamu personeli alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Şanlıurfa Büyükşehir belediyesi kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 260 adet beden işçisi alımı yapacak.

Kamu Personeli Alımı 23.12.2020, 16:18 25.12.2020, 15:07
Kamu Kurumuna 260 beden İşçisi Alımı Yapılacak

Kamu Kurumuna 260 beden İşçisi Alımı Yapılacak

beden İşçisi Alımı gerçekleştirilmesi için kamu personeli alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Şanlıurfa Büyükşehir belediyesi kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 260 adet beden işçisi alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Şanlıurfa belediyesi beden İşçisi Alımı ilanı son başvuru tarihi 24.12.2020 olarak açıklanmıştır.

BAŞVURU ADRESİ

Batıkent mahallesi Çardaklı Kaya Bulvarı 6 Karaköprü - Şanlıurfa

İrtibat kişisi: Şule ORAN

İrtibat Telefonu: 0 533 155 79 07

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Şanlıurfa belediyesi beden İşçisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Şanlıurfa belediyesi beden İşçisi Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Şanlıurfa belediyesi beden İşçisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Şanlıurfa belediyesi beden İşçisi Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Şanlıurfa belediyesi beden İşçisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Şanlıurfa belediyesi beden İşçisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Şanlıurfa belediyesi beden İşçisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. Şanlıurfa belediyesi beden İşçisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Şanlıurfa belediyesi beden İşçisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Şanlıurfa belediyesi beden İşçisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Şanlıurfa belediyesi beden İşçisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Şanlıurfa belediyesi beden İşçisi alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Şanlıurfa belediyesi beden İşçisi alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Şanlıurfa belediyesi beden İşçisi alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)