Kamu Kurumuna 20 Memur Alımı Yapılacak

Memur alımı için iş ilanları yayınlandı. İş ilanı bilgisi dahili içinde İzmir İnovasyon ve Teknoloji kurumu içinde çalıştırılmak üzere 20 adet büro personeli alımı yapacak.

Kamu Personeli Alımı 11.06.2021, 00:01 12.06.2021, 13:45
Kamu Kurumuna 20 Memur Alımı Yapılacak

Kamu Kurumuna 20 Memur Alımı Yapılacak

Yayınlanan iş ilanları bilgilerinde başvuru yapacak olan adayların en az lise mezunu olması, B sınıfı ehliyete sahip olması ve erkek adayların askerlik ile ilişkisinin olmaması gerekiyor.


BAŞVURU BİLGİLERİ NEDİR


İzmir İnovasyon ve Teknoloji kurumu 20 büro personeli alımı ilanı son başvuru tarihi 13.06.2021 olarak bildirilmiştir.

İzmir İnovasyon ve Teknoloji kurumu 20 büro görevlisi alımı ilanına başvuru için kurumun aşağıda yazılı olan mail adresine özgeçmiş yollayarak başvuru yapmanız gerekiyor.

insankaynaklari@unibel.com.tr

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR


1. İzmir İnovasyon büro personel yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

2. İzmir İnovasyon büro personel ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

3. İzmir İnovasyon büro personel yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.


ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER


1. İzmir İnovasyon büro personel duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

2. İzmir İnovasyon büro personel ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. İzmir İnovasyon büro personel yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)