Kamu Kurumuna 13 Şehirde Güvenlik Görevlisi Alımı

Güvenlik Görevlisi Alımı yapılması için kamu personeli alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanan iş ilanı bilgisinde Ticaret bakanlığı kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 70 adet güvenlik görevlisi alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 13.02.2021, 00:30 14.02.2021, 00:46
Kamu Kurumuna 13 Şehirde Güvenlik Görevlisi Alımı

Kamu Kurumuna 13 Şehirde Güvenlik Görevlisi Alımı

Güvenlik Görevlisi Alımı yapılması için kamu personeli alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanan iş ilanı bilgisinde Ticaret bakanlığı kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 70 adet güvenlik görevlisi alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Ticaret bakanlığı personel alımı ilanı başvuru tarihi 15.02.2021 tarihinde başlayacak ve 19.02.2021 tarihinde son bulacaktır.

Başvurular 15.02.2021 tarihinde İŞKUR sitesi üzerinden yapılacaktır.

ALIM YAPILACAK ŞEHİRLER

İstanbul

Kocaeli

Bursa

İzmir

Ankara

Mersin

Edirne

Antalya

Gaziantep

Malatya

Van

Diyarbakır

Ağrı

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 -70 adet güvenlik ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 - 70 adet güvenlik ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 -70 adet güvenlik ilanına başvuracak tüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 - 70 adet güvenlik ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 -70 adet güvenlik ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 -70 adet güvenlik ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 -70 adet güvenlik ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 -70 adet güvenlik ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 -70 adet güvenlik ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 -70 adet güvenlik ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. 70 adet güvenlik ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. 70 adet güvenlik ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. 70 adet güvenlik ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. 70 adet güvenlik ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. 70 adet güvenlik ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. 70 adet güvenlik ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. 70 adet güvenlik ilanına başvuracak tüm vatandaşların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. 70 adet güvenlik ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (2)
vanlıı 2 hafta önce
mülakat yapılmasın pandemi var hastalık var asil cıkanlar iş başı yapsın mülakat olmasınn torpil olmasın adam kayırmaca olmasının
Diyarbakirli 2 hafta önce
Güvenlik gurevlisi