Kamu Kurumu Şoför Alımı

Yayınlanmış olan kamu personel alımı ilanları içinde Denizli iş ilanları kapsamında Çardak belediyesi içerisinde çalıştırılmak üzere 1 adet şoför alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 21.07.2021, 13:20
Kamu Kurumu Şoför Alımı

Kamu Kurumu Şoför Alımı

Yayınlanmış olan Çardak belediyesi kamu personel alımı ilanları için başvuracak olan kişilerin bütün şartları karşılaması gerekiyor.


Kamu Şoför Alımı Başvuru Bilgileri Nedir?


Çardak belediyesi iş ilanları 1 tane kamu şoför ilanları son başvuru tarihi 29 Temmuz 2021

Denizli 1 tane daimi şoför alımı ilanına başvuru için

Kurumun aşağıda resmi olarak yazılı olan

Adres üzerinden başvuru yapılması gerekiyor

Hürriyet mahallesi Cumhuriyet Meydanı No: 1 Çardak - Denizli


Şoför Alımı Başvuru Şartları Nelerdir?


1.    Kamu Şoför Alımı ilan edilmiş olan duyurulara başvurmak isteyen bütün şahısların alım işlemi yapılacak ünvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.

2.    Çardak belediyesi iş ilanları duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunludur.

3.    Kamu kurumu şoför ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.


Şoför Alımı İstenen Belgeler Nelerdir?


Çardak belediyesi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

Belediye iş ilanları resmi iş duyurusuna başvuru gerçekleştirecek insanların faaliyetlerini sürekli olarak yürütmelerine engel olabilecek bir sağlık sorunlarının bulunmaması zorunludur.

Şoför alımı ilanları için başvuracak tüm şahısların vesikalık fotoğrafı olması zorunludur.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı