Kamu Kurumu Personel Alımı Zabıta Memuru İş İlanları

Belediye zabıta alımı yapılması için yayınlamış olan personel alımı iş ilanları içeriğinde Sakarya iş ilanları dahili içerisinde KPSS 70 puan ile Karasu belediyesi başkanlığı içinde istihdam edilmek üzere 6 tane zabıta memuru alımı yapılacaktır.

Kamu Personeli Alımı 10.08.2021, 11:05
Kamu Kurumu Personel Alımı Zabıta Memuru İş İlanları

Kamu Kurumu Personel Alımı Zabıta Memuru İş İlanları

6 adet zabıta alımı ilanları için başvuru gerçekleştirmek isteyen bütün kişilerin Karasu belediyesi başkanlığı tarafından bildirilmiş olan zabıta memuru alımı şartları taşıması gerekmekte ve üniversitelerin siyasal bilimler, kamu yönetimi gibi bölümlerinden mezun olması gerekiyor.


BAŞVURU BİLGİLERİ NEDİR


Karasu zabıta alımı son başvuru tarihi 11.08.2021

Karasu 6 tane zabıta memuru alımı ilanına başvuru için

Kurumun aşağıda yazılı olan adresi üzerinden başvuru yapmanız gerekiyor.


İncilli mahallesi Cumhuriyet caddesi No: 11 Karasu - Sakarya


Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR


1.    Karasu belediyesi yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

2.    Karasu belediyesi ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

3.    Karasu belediyesi yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

4.    Karasu belediyesi duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

5.    Karasu belediyesi ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

6.    Karasu belediyesi yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı