Kamu Kurumu KPSS Şartsız Daimi Ambulans Şoförü Alımı İlanları

Kamu personel alımı ilanları dahilinde bildirisi gerçekleştirilen duyuru işlemlerinde İstanbul Büyükşehir Belediyesi birimlerinde görevlendirilmek üzere Ambulans şoförü alımı yapılacaktır.

Kamu Personeli Alımı 25.11.2021, 00:07 26.11.2021, 06:48
Kamu Kurumu KPSS Şartsız Daimi Ambulans Şoförü Alımı İlanları

Başvuru işlemlerinde bulunmak isteyenlerin sağlık meslek liselerinden mezun olmaları, 50 yaşından büyük olmamaları, en az B sınıfı ehliyete sahip olmaları ve temel bilgisayar programlarına hakim olmaları gerekiyor.


AMBULANS ŞOFÖRÜ ALIMI BAŞVURU BİLGİLERİ


İstanbul belediyesi ambulans sürücüsü alımı son başvuru tarihi 27.11.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru işlemlerini yapmak isteyen vatandaşların aşağıda yazılı olan internet sitesi üstünde işlem yapmaları gerekiyor.

https://kariyer.ibb.istanbul/ilanlar/genel-basvuru-5

Telefon Bilgisi: 444 77 33


KAMU KURUMU PERSONEL ALIMI ŞARTLARI


Kamu Kurumu KPSS Şartsız Daimi Ambulans Şoförü Alımı için yayınlanmakta bulunan iş ilanlarına başvuruda bulunacak vatandaşların Türkiye’nin Anayasasını çökermeye çalışmak ve Türkiye Cumhuriyetine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

Kamu personel alımı ilanları dahilinde bildirisi gerçekleştirilen duyuru işlemlerinde resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi birimlerinde görevlendirilmek üzere Ambulans şoförü alımı personel ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

Başvuru işlemlerinde bulunmak isteyenlerin sağlık meslek liselerinden mezun olmaları ve duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

50 yaşından büyük olmamaları, en az B sınıfı ehliyete sahip olmaları ve ilanı için başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
HÜLYA ORHAN 1 hafta önce
Merhabalar,
Üniversite-Sosyoloji (lisans) mezunuyum.
İnsan Kaynakları Yönetimi (Kariyeradam)
Aile Danışmanı
Aile Ara Buluculuk
Okul Öncesi Eğitimi Usta Öğreticiiği
Gibi belgelerim var. İş arıyorum. Fakat yaştan kaybediyorum. 15.02.1971 tarih doğumluyum.Sahip olduğum belgelere uygun bir iş arıyorum. Sizden ricam yaşa takılmadan bir işe girmeme yardımcı olun. Saygılarımla.
Kamu Personeli Alımı