Kamu Kurumu KPSS Şartsız 29 Şoför Alımı

İş ilanları bilgisi yayınlandı. Yayınlanmakta olan kadrolu kamu personeli alımı bilgisi içerisinde İstanbul büyükşehir belediyesi başkanlığı İSPER kuruluşu birimleride çalıştırılması için 29 adet Şoför alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 25.05.2021, 11:29 26.05.2021, 00:18
Kamu Kurumu KPSS Şartsız 29 Şoför Alımı

Kamu Kurumu KPSS Şartsız 29 Şoför Alımı

İş ilanları bilgisi yayınlandı. Yayınlanmakta olan kadrolu kamu personeli alımı bilgisi içerisinde İstanbul büyükşehir belediyesi başkanlığı İSPER kuruluşu birimleride çalıştırılması için 29 adet Şoför alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Son başvuru tarihi 27.05.2021 olarak belirtilmiştir.

Aşağıda yazılmış olan e posta adresine özgeçmiş yollayarak başvuru yapılması gerekiyor.

basvuru@isper.istanbul

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1.KPSS yok kamu şoför için yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

2. KPSS yok kamu şoför için ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

3. KPSS yok kamu şoför için yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

4. KPSS yok kamu şoför için yayınlanmakta bulunan iş ilanlarına başvuruda bulunacak vatandaşların Türkiyenin Anayasasını çökermeye çalışmak ve Türkiye Cumhuriyetine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

5. KPSS yok kamu şoför için ilan edilmiş olan duyurulara başvurmak isteyen bütün şahısların alım işlemi yapılacak ünvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.

6. KPSS yok kamu şoför için duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

7. KPSS yok kamu şoför için ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

8. KPSS yok kamu şoför için duyurusu yapılan iş ilanlarına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasa dışı olan suç örgütleri için propaganda yapmamış olması gerekmekte.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. KPSS yok kamu şoför için duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

2. KPSS yok kamu şoför için ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. KPSS yok kamu şoför için yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

4. KPSS yok kamu şoför için ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. KPSS yok kamu şoför için resmi iş duyurusuna başvuru gerçekleştirecek insanların faaliyetlerini sürekli olarak yürütmelerine engel olabilecek bir sağlık sorunlarının bulunmaması zorunludur.

6. KPSS yok kamu şoför için ilan edilen ilanlara başvuracak tüm şahısların vesikalık fotoğrafı olması zorunludur.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
Idris usta 4 hafta önce
1 ilkokul mezunu şoför alacaksınız KVK aykiri en az 100 bin kişi basvurü yüksek lisans bile basvuracak