Kamu Kurumu Kamyon Şoförü Alımı Yapılacak

Kamyon Şoförü alımı yapılması için iş ilanı bilgileri yayınlanmıştır. Yayınlanmış olan kamu personeli alımı iş ilanları bilgileri içerisinde Çerkezköy belediyesi bünyesinde görevlendirilmek üzere 6 adet Kamyon Şoförü alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 29.04.2021, 12:06
Kamu Kurumu Kamyon Şoförü Alımı Yapılacak

Kamu Kurumu Kamyon Şoförü Alımı Yapılacak

Kamyon Şoförü alımı yapılması için iş ilanı bilgileri yayınlanmıştır. Yayınlanmış olan kamu personeli alımı iş ilanları bilgileri içerisinde Çerkezköy belediyesi bünyesinde görevlendirilmek üzere 6 adet Kamyon Şoförü alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Çerkezköy belediyesi Kamyon Şoförü ilanı son başvuru tarihi 1.05.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda bulunan internet adresine online başvuru yapmaları gerekiyor.

cerkezkoy_bld_as@hotmail.com

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta. 

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Çerkezköy Kamyon Şoförü ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 - Çerkezköy Kamyon Şoförü ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 - Çerkezköy Kamyon Şoförü ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 - Çerkezköy Kamyon Şoförü ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 - Çerkezköy Kamyon Şoförü ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 - Çerkezköy Kamyon Şoförü ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 - Çerkezköy Kamyon Şoförü ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 - Çerkezköy Kamyon Şoförü ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 - Çerkezköy Kamyon Şoförü ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Çerkezköy Kamyon Şoförü ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. Çerkezköy Kamyon Şoförü ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Çerkezköy Kamyon Şoförü ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. Çerkezköy Kamyon Şoförü ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Çerkezköy Kamyon Şoförü ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. Çerkezköy Kamyon Şoförü ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)