Kamu Kurumu İş Analisti Alımı İlanları

Devlet kurumu güncel iş ilanları için açıklanmış olan duyurularda kamu memur alımı dahili içinde İstanbul büyükşehir belediyesi bünyesinde istihdam edilmek üzere İş Analisti alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 09.09.2021, 06:14 10.09.2021, 09:11
Kamu Kurumu İş Analisti Alımı İlanları

Kamu Kurumu İş Analisti Alımı İlanları

Bilgileri açıklamış olan belediye memur alımı ilanları için başvuru yapmak isteyenlerin İstanbul belediyesi tarafından açıklanmış olan bütün İş Analisti alımı şartlarını taşıyor olmaları gerekiyor.


Başvuru Bilgileri Nedir?


Kamu kurumu İstanbul belediyesi memur alımı ilanları için son başvuru tarihi 10.9.2021.

Adaylar başvurularını aşağıda yazılı olan adres üzerinden yapacaktır.

https://kariyer.ibb.istanbul/ilanlar/is-analisti-1592

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.


Başvuru Şartları Nedir?


KPSS’siz memur alımı ilanları için Üniversitelerin tercihen Endüstri Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği, Matematik Mühendisliği, İşletme Mühendisliği ve Yönetim Bilişim Sistemleri bölümlerinden mezun olmak ve Türk vatandaşı olması gerekiyor.

İstanbul memur alımı ilanları için İş analizi, süreç modelleme ve kurumsal iş akışları konusunda en az 2 yıl deneyimli olmak ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

Güncel iş ilanları Müşterinin iş ihtiyacını anlamak ve ihtiyacına yönelik tasarım yapmak ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

Son dakika kamu personel alımı için Gerekli olan iş mimarisini ve uyarlamayı tasarlamak ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

İstanbul işçi alımı ilanları için geliştirilen ürünün üzerine gelen sorun ve hata taleplerini değerlendirmek ve  sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları gerekiyor.

Son dakika işçi alımı ilanları için Geliştirilen ürünün üzerine gelen yeni talepleri değerlendirmek ve devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.


Kamu İstenen Belgeler


Nüfus cüzdanının aslı ile birlikte fotokopisi.

Mezun olunan eğitim kurumunun diploması.

Sürücü belgesinin aslı ile birlikte fotokopisi.

Sağlık Raporu.

Adli sicil belgesi.

Askerlik durum belgesi.

İkametgah Belgesi.

SGK hizmet dökümü.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı