Kamu Kurumu İlkokul Mezunu Beden İşçisi Alımı

Kamu işçisi alımı için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanmakta olan kamu personeli alımı iş ilanları bilgisinde Sinop Türkeli belediyesi kendi bünyesinde çalıştırılmak üzere daimi kadroda olmak üzere 42 adet beden işçisi alımı icra edecektir.

Kamu Personeli Alımı 13.04.2021, 10:17
Kamu Kurumu İlkokul Mezunu Beden İşçisi Alımı

Kamu Kurumu İlkokul Mezunu Beden İşçisi Alımı

Kamu işçisi alımı için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanmakta olan kamu personeli alımı iş ilanları bilgisinde Sinop Türkeli belediyesi kendi bünyesinde çalıştırılmak üzere daimi kadroda olmak üzere 42 adet beden işçisi alımı icra edecektir.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Sinop Türkeli belediyesi iş ilanı son başvuru tarihi 13.04.2021 olarak bildirilmiştir.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin kuruma şahsen başvuru yapmaları gerekiyor.

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta. 

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Sinop Türkeli belediyesi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 - Sinop Türkeli belediyesi ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 - Sinop Türkeli belediyesi ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 - Sinop Türkeli belediyesi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 - Sinop Türkeli belediyesi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 - Sinop Türkeli belediyesi ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 - Sinop Türkeli belediyesi ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 - Sinop Türkeli belediyesi ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 - Sinop Türkeli belediyesi ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Sinop Türkeli belediyesi ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. Sinop Türkeli belediyesi ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Sinop Türkeli belediyesi ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. Sinop Türkeli belediyesi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Sinop Türkeli belediyesi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. Sinop Türkeli belediyesi ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)