Kamu Kurumu Hasta Bakımı Teknisyeni Alımı

Üniversite bünyesinde istihdam edilmek üzere personel alımı iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanda Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi bünyesinde görevlendirilmek üzere 40 adet kadrolu Hasta Bakımı Teknisyeni alımı yapılacağı açıklandı.

Kamu Personeli Alımı 17.10.2020, 12:04 17.10.2020, 19:11
Kamu Kurumu Hasta Bakımı Teknisyeni Alımı

Kamu Kurumu Hasta Bakımı Teknisyeni Alımı

Üniversite bünyesinde istihdam edilmek üzere personel alımı iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanda Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi bünyesinde görevlendirilmek üzere 40 adet kadrolu Hasta Bakımı Teknisyeni alımı yapılacağı açıklandı.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi Hasta Bakımı Teknisyeni alımı ilanı son başvuru tarihi 20.10.2020 olarak açıklanmıştır.

Başvurular İŞKUR sitesi üzerinden yapılması gerekmektedir.

İŞKUR sitesine giriş yapınız. İŞ İLANLARI kısmında İŞYERİ ÜNVANI bölümüne AFSU SAĞLIK UYGULAMA yazın ve ARA butonuna tıklayınız.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx

Resmi ilan linki aşağıda bulunmakta

https://www.resmigazete.gov.tr/ilanlar/eskiilanlar/2020/10/20201016-4-9.pdf

İSTENİLEN BELGELER

1. Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi Hasta Bakımı Teknisyeni Alımı ilanına başvurmak isteyen kişilerin Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi Hasta Bakımı Teknisyeni Alımı ilanına başvurmak isteyen kişilerin Diplomalarının aslı veyahut noter tarafından onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi Hasta Bakımı Teknisyeni Alımı ilanına başvurmak isteyen kişilerin Yabancı Okullardan Mezun olmuş bay ve bayan adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi Hasta Bakımı Teknisyeni Alımı ilanına başvurmak isteyen kişilerin KPSS Sonuç Belgesinin ÖSYM sitesinden alınan barkotlu bilgisayar çıktısı lazımdır.

5. Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi Hasta Bakımı Teknisyeni Alımı ilanına başvurmak isteyen kişilerin askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

6. Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi Hasta Bakımı Teknisyeni Alımı ilanına başvurmak isteyen kişilerin görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

7. Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi Hasta Bakımı Teknisyeni alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1. Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi Hasta Bakımı Teknisyeni Alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2. Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi Hasta Bakımı Teknisyeni Alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3. Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi Hasta Bakımı Teknisyeni Alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin bilinçli bir şekilde işlenmiş bir suçtan ötürü bir yıl veyahut daha fazla süreler ile hapis cezasına çarptırılmamış olmak gerekiyor.

4. Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi Hasta Bakımı Teknisyeni Alımı ilanına başvuracak Anayasal düzeni yıkmaya ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak gerekiyor.

5. Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi Hasta Bakımı Teknisyeni Alımı ilanına başvuracak Hileli iflas suçu işlememiş olması gerekiyor.

6. Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi Hasta Bakımı Teknisyeni Alımı ilanına başvuracak İflasına fesat karıştırmaması gerekmektedir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)