Kamu Kurumu Halkla İlişkiler Güncel Memur Alımı

Kamu personel güncel memur alımı ilanları dâhilinde yayınlanmış olan bilgiler içinde İzmir Karaburun Belediyesi KPSS'siz memur alımı yapacaktır.

Kamu Personeli Alımı 13.09.2021, 11:07 14.09.2021, 08:56
Kamu Kurumu Halkla İlişkiler Güncel Memur Alımı

Kamu Kurumu Halkla İlişkiler Güncel Memur Alımı

Kamu personel güncel memur alımı ilanları dâhilinde bildirilmiş olan bilgilerde İzmir Karaburun Belediyesi 1 adet KPSS'siz memur alımı yapacaktır.

Karaburun ilçesi için yayınlanmış kamu personel alımı için başvuracak kişilerin istenen eğitim şartlarını taşıması gerekiyor.


Başvuru Bilgileri Nelerdir.


İzmir personel alımı ilanları için son başvuru tarihi 14.9.2021.

Başvuru işlemleri için aşağıda yazılı adres üzerinden yapılması gerekiyor.

Merkez mahallesi Başkomutan Atatürk Caddesi No. 4 İzmir

Halkla ilişkiler memuru için yayınlanan resmi ilanın belgesi aşağıdadır.


Başvuru Şartları


İzmir belediyesi memur alımı için bütün adayların Müşterinin iş ihtiyacını anlamak ve ihtiyacına yönelik tasarım yapması, askerlik ile ilişkisi olmaması ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

KPSS şartsız memur alımı için bireylerin gerekli olan iş mimarisini ve uyarlamayı tasarlama bilgisine sahip olmaları, Türk vatandaşı olması ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

Belediye personel alımı için başvurmak isteyenlerin geliştirilen ürünün üzerine gelen sorun ve hata taleplerini değerlendirmesini yapabilmeli ve sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları gerekiyor.

Projelerin, talep ve değişiklikler ile ilgili eğitim dokümanlarını hazırlama konusunda tecrübeli olması ve devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.


İstenen Belgeler


Nüfus cüzdanının aslı ile birlikte fotokopisi.

Mezun olunan eğitim kurumunun diploması.

Sürücü belgesinin aslı ile birlikte fotokopisi.

Sağlık Raporu.

Adli sicil belgesi.

Askerlik durum belgesi.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
Abdülkadir can 4 ay önce
Merhaba ben van imamhatip lisesi mezunuyum yaklaşık 4 yıldır calmagim kapı kalmaDi kamu girmek için malesef her taraf rüşvet olmuş parası olan her yere giriyor
Kamu Personeli Alımı