Kamu Kurumu 9 Şehirde 30 Güvenlik Görevlisi Alımı

Kamu kurumu Güvenlik personeli alımı için iş ilanı bilgisi yayınlandı. Yayınlanmakta olan kamu personeli alımı duyurusunda Adli Tıp kurumu bünyesinde çalıştırılmak üzere 30 adet Güvenlik Görevlisi alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 17.04.2021, 13:48 18.04.2021, 17:05
Kamu Kurumu 9 Şehirde 30 Güvenlik Görevlisi Alımı

Kamu Kurumu 9 Şehirde 30 Güvenlik Görevlisi Alımı

Kamu kurumu Güvenlik personeli alımı için iş ilanı bilgisi yayınlandı. Yayınlanmakta olan kamu personeli alımı duyurusunda Adli Tıp kurumu bünyesinde çalıştırılmak üzere 30 adet Güvenlik Görevlisi alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Adli tıp Kadrolu Güvenlik başvuru tarihi 12.04.2021 tarihinde başlayacak ve 22.04.2021 tarihinde sona erecektir.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin Adli Tıp Kurumunun www.atk.gov.tr adresli resmi internet sitesi üzerinden yapılacaktır.

Resmi ilan belgesi aşağıdadır.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

BAŞVURU GENEL ŞART BİLGİLERİ

1 - Adli tıp Kadrolu güvenlik ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bay ve bayanların TC vatandaşı olması gerekiyor.

2 - Adli tıp Kadrolu güvenlik ilanına başvuru yapmak isteyen tüm vatandaşların kamu haklarından mahrum bulunmaması şartı bulunmakta.

3 - Adli tıp Kadrolu güvenlik ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 - Adli tıp Kadrolu güvenlik ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 - Adli tıp Kadrolu güvenlik ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 - Adli tıp Kadrolu güvenlik ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 - Adli tıp Kadrolu güvenlik ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 - Adli tıp Kadrolu güvenlik ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 - Adli tıp Kadrolu güvenlik ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Adli tıp Kadrolu güvenlik ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. Adli tıp Kadrolu güvenlik ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Adli tıp Kadrolu güvenlik ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. Adli tıp Kadrolu güvenlik ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Adli tıp Kadrolu güvenlik ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. Adli tıp Kadrolu güvenlik ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
Dogan 1 ay önce
İstanbula yokmu alim ya