Kamu Kurumu 37 Adet Memur Alımı Gerçekleştirecek

Memur alımı yapılması için iş ilanı yayınladı. Yayınlanmış olan ilanlarda Adalet Bakanlığı birimlerinde istihdam edilmek üzere Kıdemli Yazılım Mimarı alımı, Kıdemli Veri Tabanı Uzmanı alımı gibi kadrolara toplam olarak 37 adet sözleşmeli bilişim personeli alımı yapılacak

Kamu Personeli Alımı 13.11.2020, 10:40 14.11.2020, 10:38
Kamu Kurumu 37 Adet Memur Alımı Gerçekleştirecek

Kamu Kurumu 37 Adet Memur Alımı Gerçekleştirecek

Memur alımı yapılması için iş ilanı yayınladı. Yayınlanmış olan ilanlarda Adalet Bakanlığı birimlerinde istihdam edilmek üzere Kıdemli Yazılım Mimarı alımı, Kıdemli Veri Tabanı Uzmanı alımı gibi kadrolara toplam olarak 37 adet sözleşmeli bilişim personeli alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ NEDİR

Adalet bakanlığı sözleşmeli bilişim personeli alımı ilanı son başvuru tarihi 18.11.2020 tarihinde son bulacaktır.

Başvuru yapmak isteyen bütün bay ve bayan kişilerin https://pgm.adalet.gov.tr internet adresi üzerinden üye girişi yaparak online başvuru yolu ile başvurularını yapmaları gerekiyor.

Adalet Bakanlığı personel alımı ilanına şahsen veya posta yoluyla yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

ALIM YAPILAN KADROLAR

Kıdemli Yazılım Mimarı alımı 1

Kıdemli Sistem Mimarı alımı 1

Kıdemli Yazılım Geliştirme Uzmanı alımı 3

Kıdemli Veri Tabanı Uzmanı alımı 1

Kıdemli Ağ Altyapısı Uzmanı alımı 2

Kıdemli Ağ Uzmanı alımı 1

Kıdemli Sistem Uzmanı (Windows) alımı 1

Kıdemli Sistem Uzmanı alımı 1

Kıdemli Bilgi Güvenliği Uzmanı alımı 1

Yazılım Geliştirme Uzmanı alımı 3

Web Önyüz Geliştirme Uzmanı alımı 2

DevOps Mühendisi alımı 1

Web-Mobil Tasarım Uzmanı alımı 1

Veri Tabanı Uzmanı alımı 1

Network (Ağ) Uzmanı alımı 2

Sistem Uzmanı (Windows) alımı 2

Sistem Uzmanı alımı 1

Veri Tabanı Güvenliği Uzmanı alımı 1

SIEM Uzmanı alımı 1

Ağ ve Yazılım Güvenliği Uzmanı alımı 2

Sesli ve Görüntülü Yazılım Geliştirme Uzmanı alımı 1

Android Mobil Uygulama Geliştirme Uzmanı alımı 1

IOS Mobil Uygulama Geliştirme Uzmanı alımı 1

Yapay Zekâ Geliştirme Uzmanı alımı 2

Sesli ve Görüntülü Yazılım Geliştirme Uzmanı alımı 1

Enerji Yönetimi Uzmanı alımı 1

Yapay Zekâ Geliştirme Uzmanı alımı 1

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Adalet Bakanlığı Sözleşmeli Bilişim elemanı Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Adalet Bakanlığı Sözleşmeli Bilişim elemanı Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Adalet Bakanlığı Sözleşmeli Bilişim elemanı Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Adalet Bakanlığı Sözleşmeli Bilişim elemanı Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Adalet Bakanlığı Sözleşmeli Bilişim elemanı Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Adalet Bakanlığı Sözleşmeli Bilişim elemanı Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Adalet Bakanlığı Sözleşmeli Bilişim elemanı Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir. Aslı ibraz edilmek kaydıyla fotokopisi Belediyemizce onaylanabilir.

8. Adalet Bakanlığı Sözleşmeli Bilişim elemanı alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Adalet Bakanlığı Sözleşmeli Bilişim elemanı alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Adalet Bakanlığı Sözleşmeli Bilişim elemanı alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Adalet Bakanlığı Sözleşmeli Bilişim elemanı alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)