Kamu Kurumlarına Daimi 3 İşçi Alımı Yapılıyor

İl Emniyet Müdürlüğü Polisevi Şube Müdürlüğü ile Sulama Birliği Başkanlığına İŞKUR üzerinden daimi 3 büro işçisi alımı yapılmaktadır. Başvuruda bulunacak adaylar için ilan numarası ve detayları haberimizde…

Kamu Personeli Alımı 09.07.2019, 11:03 13.07.2019, 02:00
Kamu Kurumlarına Daimi 3 İşçi Alımı Yapılıyor

Türkiye İş Kurumu tarafından 9 Temmuz 2019 ilanlarına göre İl Emniyet Müdürlüğü uhdesinde bulunan Polisevi Şube Müdürlüğüne 1 kişi daimi kamu işçi alımı ve Sulama Birliği Başkanlığında istihdam edilmek üzere 2 kişi daimi kamu işçisi olarak alınacaktır.

Başvuruda bulunmak isteyen adaylar için başvurular başlamış olup son başvuru tarihi olan 12 Temmuz 2019 tarihine kadar Artvin İl Emniyet Müdürlüğü Polisevi Şube Müdürlüğüne ve Malatya Derme Sulama Birliğine aşağıda iş ilan numaralarıyla İŞKUR resmi web sitesi üzerinden veya şahsen başvurular kabul edilmektedir.

Malatya İli Derme Sulama Birliği Başkanlığına 2 kişi kamu işçisi kamu personeli alımı şartları; En az lise mezunu olanlar, Bilgisayar sertifikasına sahip olanlar, İşine engel olabilecek sağlık sorunun olmaması, %40 engelli raporu olanlar arasından iş ilan 00005058774 numaralı ilana 12 Temmuz 2019 tarihine kadar İŞKUR resmi web sitesi üzerinden veya şahsen başvuruda bulunabilirler.

Artvin İl Emniyet Müdürlüğü Polisevi Şube Müdürlüğüne 1 kişi aşçı kamu işçisi kamu personeli alımı şartı; En az ilkokul mezunu 18 yaşından gün almış ve 45 yaşından gün almamış, aşçılık belgesi olan adaylar iş ilan 00005056894 numaralı ilana 12 Temmuz 2019 tarihine kadar İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden veya şahsen başvuruda bulunabilirler.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (3)
KADER TOPRAK 2 yıl önce
Tüm Teşebbüs Suçlara Adli para cezalarına Garibanlara yönelik Genel AF BEKLİYORUZ VEYA FETİ YILDIZ BEY TOPLAM İNFAZDAN BEŞYIL DÜŞÜRME MADDESİ UYGUNDUR TÜRKİYEMİZDE HAPİS CEZALARI ÇOK YÜKSEKTİR CEZAEVLERİ ORTALIK KARIŞIK kocam şuanda hapiste Çocuklarımla çok perişan oldum kimsemiz Çalışanımız yoktur kocama yağma Teşebbüs den Toplam 32 sene Aldı Biz Şaşırdık kaldık bu Yerel mahkeme heyeti Kararına kocam cinayet islese Bukadar almaz valla ADALET YOKTUR
Sevim öke 2 yıl önce
En yakın zamanda dönüş olması filegimle
Havva açıkgöz 2 yıl önce
Özel güvenlik kartım var ve bilgisayar sertifika var