Kamu Kurumlarına 380 Memur ve İşçi! Kamu Personeli Alımı

Yayımlanan ilanlara göre kamu kurum ve kuruluşlarında istihdam edilmek üzere ilkokul, lise, önlisans ve lisans mezunlarının başvuruda bulunabilecekleri güvenlik görevlisi, şoför ve işçi 380 memur ve işçi alımları yapılmaktadır. Başvuruları başlayan memur işçi alımlarına genel ve özel şartlarına haiz olanların başvuruları kabul edilecek olup tüm detaylarıyla haberimiz ekinde…

Kamu Personeli Alımı 23.09.2019, 16:12 23.09.2019, 20:27
Kamu Kurumlarına 380 Memur ve İşçi! Kamu Personeli Alımı

Kamu kurum ve kuruluşlarında istihdam edilmek üzere en az ilkokul en fazla lisans mezunları arasından başvuruları kabul edilen 380 memur ve işçi alımlarının genel ve özel şartları verilmiş olup aşağıda başvuru tarihlerine, ilanlara ve hangi kurumların alım yaptığına ulaşabilirsiniz.

Türkiye Kömür İşletmelerinde Kütahya ili, Çanakkale İli ve Manisa ili Ege Linyitleri İşletmesi Müdürlüğünde istihdam edilmek üzere 98 kişi en az ilkokul mezunlarının başvuruda bulunabileceği kamu işçisi alımları için başvuru şartları, başvuru tarihleri genel ve özel şartları ile birlikte işçi alımlarına başvuruda bulunabilirler. Detaylara ulaşmak için tıklayınız.

İzmir Demokrasi Üniversitesinde istihdam edilmek üzere 12 daimi işçi personel alımı yapılacağı ilan edilmiş olup başvuruda bulunacak adayların en az ilkokul mezunları arasından yapılacağı duyurulmuştur. Alımlar güvenlik görevlisi, işçi ve temizlik personeli olarak gerçekleştirilecektir. Detaylı bilgi için tıklayınız.

TÜBİTAK’ ta istihdam edilmek üzere koruma memuru alımı yapılacağı ilan edilmiş olup 5 kişi alınacağı duyurulmuştur. Başvuruda bulunacak adaylar silahlı ve özel güvenlik kamu personeli olarak istihdamı gerçekleştirilecektir. Tüm detaylara ulaşmak için tıklayınız.

Adalet Bakanlığı tarafından yayımlanan ilana göre İstanbul Adli Yargı ilk Derece Mahkemesi Adalet Komisyon Başkanlığında görevlendirilmek üzere en az ilkokul mezunu tercüman alımı yapılacağı ilan edildi. Başvuru şartları neler, kimler başvuruda bulunabilir. Tüm detaylar için tıklayınız.

Kültür ve Turizm Bakanlığı uhdesinde bulunan Muğla Kazı Başkanlıklarına en az ilkokul mezunu 46 kamu personeli alımı yapılacağı ilan edildi. Alımlar arkeolog, şoför, beden işçisi, sanat tarihçisi ile birlikte temizlik personeli alımları yapılacağı ilan edilmiştir. Başvuru detayı için tıklayınız.

İstanbul Esenler Belediye Başkanlığında istihdam edilmek üzere şoför ve temizlik personeli olmak üzere 72 personelin istihdamı gerçekleştirilecektir. Başvuru şartları neler, kimlerin başvuruları kabul edilmektedir. Tüm detaylar için tıklayınız.

İstanbul Sultangazi Belediye Başkanlığında istihdamı gerçekleştirilmek üzere 96 güvenlik görevlisi, şoför, zabıta ve işçi alımı yapılacağı duyuruldu. Başvuruda bulunmak isteyen adaylar için detayları tıklayınız.

İstanbul Kadıköy Belediye Başkanlığı uhdesinde istihdam edilmek üzere 24 daimi personel alımı yapılacağı ilan edilmiştir. Alım statüsü (Engelli) olup başvuruya en az %40 ve üzeri engeli bulunan adaylar arasından başvurular kabul edilecektir. Başvuru detaylarına ulaşmak için tıklayınız.

İstanbul Beyoğlu Belediye Başkanlığında istihdam edilmek üzere kamu işçisi personeli alınacaktır. İlanda en az ilkokul mezunu en fazla lise mezunları arasından daimi 12 kamu personeli alımı gerçekleştirilecektir. Başvuru detayları için tıklayınız.

Aydın Müze Müdürlüğünde istihdam edilmek üzere 15 işçi alınacağı ilan edilmiştir. Başvurular 30 Eylül 2019 tarihinde sona erecek olup kimler başvuruda bulunabilir. Başvuru detayları için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (2)
Nilüfer 2 yıl önce
MilAsiçin işçi alımı varmı
Sündüz Akgöz 2 yıl önce
Tokat ve ilçeleri kamu alımı ne zaman acaba