Kamu Kurumları En Az İlkokul 3.565 Kamu Personeli Alımları

Kamu kurumları yayınlanan ilanlar kapsamında kamu kurum ve kuruluşların yanı sıra özel firmalarda istihdam edilmek üzere en az ilkokul ve lisans mezunlarından 3.565 kamu personel alımı devam ediyor. Tüm detaylar haberimizde…

Kamu Personeli Alımı 04.06.2020, 11:55 20.06.2020, 12:23
Kamu Kurumları En Az İlkokul 3.565 Kamu Personeli Alımları

Kamu ve özel iş ilanlarında devam eden 3.565 kamu personeli alımları kamu kurum ve kuruluşların yanı sıra özel firmalarda istihdam edilmek üzere en az ilkokul en fazla lisans mezunu adayların başvurularına açık iş ilanları bulunmaktadır. İlgilenen adaylar için hangi kurum ve kuruluşlar ile özel firmalar personel alımı yapmaktadır.

Tarım ve Orman Bakanlığı 122 sözleşmeli memur alımı başvuruları 01 Haziranda başlamış olup 12 Haziran 2020 tarihinde sona erecektir. İlgilenen adaylar için tüm detaylar haberimizde.

Hazine ve Maliye Bakanlığı 8 sözleşmeli uzman alımı başvuruları başlamış olup ilgili adayların son başvuru tarihi 30 Haziran 2020 olarak ilan edilmiştir. İlgilenen adaylar için tüm detaylar haberimizde.

Devlet Hava Meydanları 37 personel alımı başvuruları devam etmekte olup son başvuru tarihi 5 Haziran 2020 olarak ilan edilmiştir. İlgilenen adayların başvuru şartları ve detayları haberimizde.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanlığı (İZELMAN) 3 itfaiye eri, mimar ve mühendis alımı yapmaktadır. İlgili adaylar için başvurular bugün itibariyle başlamış olup son başvuru tarihi 6 Haziran 2020 olarak ilan edilmiştir. Başvuru detayları haberimizde.

Tokat Gaziosmanpaşa üniversitesi 146 sürekli işçi alımı yapmaktadır. Başvurular başlamış olup son başvuru tarihi 8 Haziran 2020 tarihinde sona eriyor. Tüm detaylar haberimizde.

Bingöl Belediye Başkanlığı bay bayan 16 zabıta alımı Türkiye Genelinden yapmaktadır. İlgili adaylar en az lise mezunu olması gerekmektedir. Başvurular 22 ile 26 Haziran tarihinde yapılacaktır. Tüm detaylara ulaşmak isteyen adaylar haberimizde.

Sivas Cumhuriyet Üniversitesi 10 unvanda 400 kamu personeli alımı online olarak başlamıştır. İlan kılavuzuna ulaşmak ve detaylar için haberimizde.

Yozgat Bozok Üniversitesi yayınladığı ilan ile 80 kamu personeli alımı İŞKUR üzerinden başvurular alınmaktadır. Daha detaylı bilgi için haberimiz.

TÜBİTAK 27 memur alımı KPSS’siz olarak yapmaktadır. İlgili adaylar için başvurular devam etmekte olup son başvuru tarihi 5 Haziran 2020 olarak ilan edilmiştir. Tüm detaylar haberimizde.

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı çocuk evlerinde kalan devlet korumasındaki gençlere 1.343 kadro tahsisi yapmış olup 2828 kanunla kura yoluyla atanmak üzere personel alımı yapacaktır. Tüm detaylar haberimizde.

Malatya İnönü Üniversitesi KPSS sıralamasıyla 342 sağlık personeli alımı yapmaktadır. Başvurular devam etmekte olup tüm detaylar haberimizde.

Ege Üniversitesi en az ilkokul mezunları arasından 200 işçi alımı devam etmektedir. İlgili adaylar için son başvuru tarihi 5 Haziran 2020 tarihi olarak belirlenmiştir. Tüm detaylar haberimizde.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı KPSS şartsız 15 uzaman alımı yapmaktadır. İlgili adaylar için başvuru detayları haberimizde.

İŞKUR kamu ve özel firmalarda istihdam edilmek üzere 193 güvenlik görevlisi alımı yapmaktadır. İlgilenen adaylar için tüm detaylar haberimizde.

İŞKUR üzerinden özel şirketlerde istihdam edilmek üzere 17 şehirde 632 müşteri temsilci alımı yapılmaktadır. Tüm detaylar haberimizde.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (91)
Sevilay 12 ay önce
Denizlide oturuyorum iş istiyorum
Hkn başkan 12 ay önce
Telinizi yazın sevilay hanfendi
Bekir 12 ay önce
Şanlıurfadayim iş istiyorum ihtiyacim var
Ümit aydemir 12 ay önce
Erzurum yok mu
Müslüm 12 ay önce
Erzurum varmı
Şenay 12 ay önce
Trabzondayım iş istiyorum
Bekir yıldız 12 ay önce
Şanlıurfa yaşıyorum işe ihtiyacim var iş istiyorum
Mine Yılmaz 12 ay önce
Merhabalar çocuğum 2018 sağlık lisesi hemşire yardımcılığı bölümünden mezun şuan hicbiryrde böyle bir alım yok peki bu bölümleri sizler öngördüğü için sizlerin belirlemeleriyle aldılar nolacak bu ve bunungibi çocukların akibetleri sizden ricam bunlarda iş imkanları tanninmasi Teşekkürler
Bekir 12 ay önce
Şanlıurfadayim işe ihtiyacim var
Abdullah aşçı 12 ay önce
İşarıyorum Konya oturuyorum
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın