Kamu Kurumları Bay ve Bayan Daimi Güvenlik Görevlisi Alımı

Yayımlanan ilana göre kamu kurumlarında istihdam edilmek üzere daimi silahsız güvenlik görevlisi alımı yapılacağı ilan edilmiştir. Alım yapacak kurumlar ise Üniversite ve Devlet Su İşleri olarak bay ve bayan silahsız güvenlik görevlisi alımı yapılacak. İşte detaylarıyla kamu güvenlik…

Kamu Personeli Alımı 09.10.2019, 14:42 10.10.2019, 16:01
Kamu Kurumları Bay ve Bayan Daimi Güvenlik Görevlisi Alımı

Türkiye İş Kurumu tarafından yayımlanan ilanlar doğrultusunda Üniversite ve DSİ Bölge Müdürlüğü bay ve bayan daimi silahsız güvenlik görevlisi alımı 9 Ekim 2019 tarihli İŞKUR duyurusunda 9 Ekim 2019 tarihi itibariyle başlamış olup 14 Ekim 2019 tarihi mesai bitimine kadar başvurular alınacağı ilan edilmiştir.

Samsun Üniversitesi kamu güvenlik görevlisi alımı şartları; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, en az lise mezunu olması, güvenlik kimlik kartına sahip olması, askerlikle ilişiğinin bulunmaması, görevini yaparken sağlığına engel teşkil edecek her hangi bir probleminin bulunmaması ve kamu haklarından mahrum olmaması gerekmektedir.

Güvenlik görevlisi alımı 2 kişi için İŞKUR iş ilan 00005203113 numarasıyla Türkiye İş Kurumu resmi web sayfası üzerinden (online) internet üzerinden veya şahsen İŞKUR İl veya İlçe Müdürlüklerine başvuruları 14 Ekim 2019 tarihine kadar yapabilirler.

Üniversite temizlik görevlisi alımı 3 kişi için şartlar; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, kamu haklarından mahrum olmaması, 18 yaşını doldurmuş olması, en az lise mezunu bay ve bayan adaylar arasından İŞKUR iş ilan 00005203105 numaraya Türkiye İş Kurumu resmi web sayfası üzerinden (online) internet üzerinden veya şahsen İŞKUR İl veya İlçe Müdürlüklerine başvuruları 14 Ekim 2019 tarihi mesai bitimine kadar başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Devlet Su İşleri İzmir 2’inci Bölge Müdürlüğü Bornova’da istihdam edilmek üzere önlisans mezunu bay ve bayan adaylar arasından hidrolog yardımcısı alımı KPSS 60 puan almış olanların başvuruları kabul edilmektedir. Başvurular başlamış olup 14 Ekim 2019 tarihinde sona erecektir.

İŞKUR iş ilan 00005201944 numaraya Türkiye İş Kurumu resmi web sayfası üzerinden internet üzerinden veya şahsen İŞKUR İl veya İlçe Müdürlüklerine başvuruları 14 Ekim 2019 tarihi mesai bitimine kadar başvurunuzu yapabilirsiniz.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (14)
Hatice barin 11 ay önce
Kamuda güvenlik için yaş sınırı kaldırılsın
Adana 11 ay önce
Adana'da kamu kurumlarına güvenlik alımı bekliyoruz
Hüseyin Balta 11 ay önce
Kamuda güvenlik görevlisi için yaş sınırı kaldırılsın
Duygu 11 ay önce
Bizde Tokata kamu kuruluslarina guvenlik alimi istyruz
Talan olduk muş 11 ay önce
muş mrkez de neden bir işkur alimi yok hepsi yatiyor millet burda işsizlik den mahvoldu kimse yok mu turkiyede muş denen bir il var bilginiz olsun
Hüseyin 11 ay önce
Kayseride de Kamuya Güvenlik alımını bekliyoruz
Ayse 11 ay önce
Rize de kamu kurumlarina güvenlik alımı bekliyoruz
Engin temeş 11 ay önce
Hakkariye kamu kurumlarına güvenlik gürevlisi alımlarını bekliyuruz.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın