Kamu KPSS Şartı İstenmeden Yüksek Maaş İle Memur Alımı

KPSS'siz memur alımı ilanları için bildirilmiş olan duyurularda İstanbul belediyesi kamu personel alımı bilgisinde İSPER kurumu bünyesine kariyer danışman alınacak.

Kamu Personeli Alımı 23.10.2021, 00:57 25.10.2021, 00:15
Kamu KPSS Şartı İstenmeden Yüksek Maaş İle Memur Alımı

Belediye memur alımı ilanları ile birlikte İstanbul büyükşehir belediyesi personel alımları için başvuru yapmak isteyenlerin rehberlik mezunu olmaları gerekmekte.


KPSS’SİZ MEMUR ALIMI BAŞVURU BİLGİLERİ


Kamu kariyer danışmanı alımı için son başvuru tarihi 25.10.2021 olarak duyuruldu.

Bütün adayların başvuru işlemlerini aşağıda yazılı olan internet sitesi üstünde işlem yapmaları gerekiyor.

https://kariyer.ibb.istanbul/ilanlar/genel-basvuru-5

İsper Telefon Bilgisi: 444 77 33


İSPER KAMU PERSONEL ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI


Kamu Kurumuna KPSS Şartı İstenmeden yayınlanmakta bulunan iş ilanlarına başvuruda bulunacak vatandaşların Türkiye’nin Anayasasını çökermeye çalışmak ve Türkiye Cumhuriyeti’ne karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

Yüksek Maaş İle Memur Alımı için ilan edilmiş olan duyurulara başvurmak isteyen bütün şahısların alım işlemi yapılacak unvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.

Belediye memur alımı ilanları ile birlikte duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

KPSS'siz memur alımı ilanları için duyurusu yapılan iş ilanlarına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasa dışı olan suç örgütleri için propaganda yapmamış olması gerekmekte.

Kamu kariyer danışmanı alımı için ilanı için başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

Bütün başvuru sahiplerinin üniversitelerin rehberlik ve psikolojik danışmanlık mezunu olmaları ve resmi ilanlara başvuracak tüm şahısların vesikalık fotoğrafı olması zorunludur.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı