Kamu İşçi Alımı İlanları

Kamu personel alımı üniversite kamu işçi alımı ilanları yayınlandı. Duyurusu olan İşkur işçi alımı ilanları bilgisinde kamu kurumu 11 tane işçi alımı yapacak.

Kamu Personeli Alımı 18.07.2021, 09:37 19.07.2021, 00:15
Kamu İşçi Alımı İlanları

Kamu İşçi Alımı İlanları

Yayınlanmış olan 11 tane kamu işçi alımı ilanı için başvuracak olan tüm adayların ilan bilgileri içerisinde belirtilmiş olan Osmaniye Korkut Ata üniversitesinin bütün şartlarını taşıması gerekmekte.


Kamu İşçi Alımı Başvuru Bilgileri


•    İşçi alımı ilanı son başvuru tarihi 24 Temmuz 2021 olarak açıklanmıştır.

•    11 adet işçi alımı ilanı için başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda yazılı olan İŞKUR linki üzerinden başvuru yapmaları gerekiyor.

•    https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanDetay.aspx?uiID=00006151386

•    Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

•    Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

İşkur İşçi Alımı Başvuru Şartları


İşkur işçi alımı duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

Korkut Ata üniversitesi İşçi personel ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

İşçi ilanları için duyurusu yapılan iş ilanlarına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasa dışı olan suç örgütleri için propaganda yapmamış olması gerekmekte.


İşçi Alımı İstenen Belgeler


1.    Üniversite kurumu işçi alımı için bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

2.    Üniversite beden işçisi ilanları iş duyurusuna başvuru gerçekleştirecek insanların faaliyetlerini sürekli olarak yürütmelerine engel olabilecek bir sağlık sorunlarının bulunmaması zorunludur.

3.    Kamu işçi personeli ilanlarına başvuracak tüm şahısların vesikalık fotoğrafı olması zorunludur.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı