Kamu İş İlanları Kapsamında KPSS Şartsız Güncel Memur Alımı

Son dakika KPSS şartsız kamu memur alımı iş ilanları için yayını yapılan duyurularda Aydın iş ilanları ile birlikte büyükşehir belediyesi birimlerinde çalıştırılmak üzere büro personeli alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 01.10.2021, 09:27 02.10.2021, 12:59
Kamu İş İlanları Kapsamında KPSS Şartsız Güncel Memur Alımı

KPSS’siz olarak yayınlanan güncel kamu memur alımı ilanları ile birlikte başvuru yapacak olan adayların 18 yaşından büyük olması gerekiyor.


Başvuru Bilgileri Nedir?


Aydın belediye büro görevlisi alımı son başvuru tarihi 4.10.2021.

Adaylar belediye binasına şahsen başvuru yapması gerekmekte.

Hasan Efendi Ramazan Paşa Mahallesi İstiklal Caddesi No: 1 Aydın


Başvuru Şartları Nedir?


Yayınlanmış olan KPSS şartsız memur alımı ilanları için başvuru yapacakların askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması ve Aydın il sınırları içinde ikamet ediyor olmaları gerekmekte.

Kamu personel alımı için görev almak isteyen kişilerin 18 ile 50 yaş arasında olması, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve yönetici asistanlığı pozisyonunda tecrübeli olmaları.

Tüm başvuru sahiplerinin büro içinde bulunan ofis araçlarını çok iyi kullanmaları, herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması ve Microsoft Office programları Word, excel, powerpoint gibi programlarını iyi kullanmak.

Bütün başvuracak olan adayların yazılı ve sözlü iletişimlerinde iyi olmaları ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.


Başvuru İçin Gerekli Belgeler


Vukuatlı nüfus kayıt örneği.

Kimlik fotokopisi ve aslı gerekmekte.

Resmi kuruma ibrazlı adli sicil kaydı örneği.

Sahip olunan ehliyet ve sertifikalar.

Son mezun olunan okul diploması.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı