Kamu İlanları 54 Güvenlik Görevlisi ve Hasta Bakım Personeli Alımı

Kamu ilanları gurubunda yayınlanan ilan kapsamında kadrolu olarak atanmak üzere 54 koruma güvenlik görevlisi ve hasta bakım personeli alımı yapılacağı duyuruldu. Alınacak personeller Celal Bayar Üniversitesinde istihdam edileceklerdir. İşte tüm detaylarıyla haberimizde…

Kamu Personeli Alımı 20.05.2020, 03:52
Kamu İlanları 54 Güvenlik Görevlisi ve Hasta Bakım Personeli Alımı

Yeni yayınlanan kamu ilanları kapsamında en az lise mezunu adaylar arasından kadrolu atanmak üzere 54 güvenlik görevlisi ve hasta bakım personeli alımı yapılmaktadır. Alınacak personeller Manisa Celal Bayar Üniversitesinde istihdam edileceklerdir.

Güvenlik görevlisi alımı için başvuru şartları neler; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, kamu haklarından mahrum bulunmaması, en az lise mezunu olması, özel güvenlik kimlik kartına sahip olması, Celal Bayar Üniversite hastanesinde vardiyalı sistemde çalışmaya engel bir durumunun bulunmaması, erkekler 1.75 bayanlar 1.65 cm’den kısa olmaması ve 40 yaşını aşmamış olması gerekmektedir.

Güvenlik görevlisi 4 kişilik kontenjan için İŞKUR iş ilan 00005500089 numaralı ilana 24 Mayıs 2020 tarihine kadar online olarak başvuruda bulunabilirsiniz. Başvuru yapacak adaylar için ikamet şartı aranmaktadır.

Hasta Bakım ve temizlik personel alım şartları neler; T.C vatandaşı olması, kamu haklarından mahrum bulunmaması, en az lise mezunu olması, sağlık hizmetleri alanının engelli bakımı, yaşlı bakımı ve hasta bakımı dallarından veya hemşire yardımcılığı, sağlık bakım teknisyenliği ile ebe yardımcılıklarından birinden mezun olmuş olması, ikamet şartı aranmakta olup hastanede vardiyalı sistemde çalışmaya engel teşkil edecek her hangi bir durumunun olmaması gerekmektedir.

Hasta Bakım ve Temizlik 50 kişilik kontenjan için İŞKUR iş ilan 00005500367 numaralı ilana 24 Mayıs 2020 tarihine kadar online olarak başvurularınızı tamamlayabilirsiniz.

Tüm detaylar için ilan kılavuzunu inceleyiniz.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
filiz 10 ay önce
istanbulda oturuyorum mezuniyet belgemiz yok ama tecrubem var 13 yildir bu isi yapiyorum ozellerde çalıştım devlette is istiyorum kamuda çalışmak istiyorum