Kamu için 4082 TL Maaş İle Özel Güvenlik Görevlisi Alımı İlanları

Kamu iş ilanları ile birlikte yayınlanmış olan duyurularda İstgüven birimleri içinde çalıştırılmak üzere 144 adet daimî güvenlik alımı yapılacaktır.

Kamu Personeli Alımı 22.09.2021, 00:11 24.09.2021, 07:01
Kamu için 4082 TL Maaş İle Özel Güvenlik Görevlisi Alımı İlanları

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından açıklanmış kadrolu güvenlik alımı ilanları için görev almak isteyenlerin belirtilmiş olan eğitim şartları taşımaları gerekmekte.


Başvuru Bilgileri Nedir?


İstanbul güvenlik şirketi personel alımı için son başvuru tarihi 23.09.2021.

Başvuru Adresi: https://kariyer.ibb.istanbul/ilanlar/genel-basvuru-5

Yayınlanmış resmi ilan belgesi aşağıdadır.


Başvuru Şartları Nedir?


İstanbul belediyesi işçi alımı için başvuru düzenleyecek adayların silahsız güvenlik kartına sahip olmaları, Türk vatandaşı olması, bulaşıcı hastalıklarının bulunmaması, kamu haklarından mahrum olunmaması gerekmekte.

Kamu personel alımı için tüm kişilerin silahsız kimlik kartlarının olması, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması, en az 1 yıl deneyimli olmaları ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

Belediye iş ilanları kapsamında çalışmak isteyenlerin, 18-40 yaş aralığı içerisinde olmaları, sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları, 5188 sayılı 10. Maddesi içerisinde belirtilmiş şartları karşılaması ve devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı