Kamu Hastanesine Sağlık Personeli Alınacak

Kamu hastanesi tarafından sağlık personeli alımı içim iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan personel alım ilanında Necmettin Erbakan Üniversitesi tarafından üniversite hastanesi bünyesinde Hemşire alımı, sağlık teknikeri alımı ve ebe alımı görevlendirilmek üzere en az önlisans mezunu olmak şartı ile 121 sağlık personel alımı gerçekleştirilecek.

Kamu Personeli Alımı 28.08.2020, 10:54 29.08.2020, 12:00
Kamu Hastanesine Sağlık Personeli Alınacak

Kamu Hastanesine Sağlık Personeli Alınacak

Kamu hastanesi tarafından sağlık personeli alımı içim iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan personel alım ilanında Necmettin Erbakan Üniversitesi tarafından üniversite hastanesi bünyesinde Hemşire alımı, sağlık teknikeri alımı ve ebe alımı görevlendirilmek üzere en az önlisans mezunu olmak şartı ile 121 sağlık personel alımı gerçekleştirilecek.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Necmettin Erbakan Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi için başvuracak olan adayların Hastanesinin www.meramtip.com.tr adresinden online olarak Başvuru Formunun eksiksiz doldurulması gerekiyor. Ayrıca aşağıda belirtilen belgelerin ilgili bölüme yüklenmesi gerekmektedir.

Tüm Adaylar başvuruları yapacağı esnasında sistemin üretmiş olduğu referans kodunu mutlaka ama mutlaka not ederek yapacakları kontrol işlemleri ve müracaatlarında bu kodu kullanacaklardır. Adaylar sadece ama sadece tek bir unvan için nitelik kodu belirterek başvuru yapabileceklerdir.

Birden fazla nitelik kodlu unvana başvuru yapıldığı takdirde her iki başvuru da geçersiz sayılacaktır. İlanımızın Resmi Gazetede yayım tarihinden itibaren 15 gün içerisinde başvuru yapılabilecektir.

Şahsen veya posta yoluyla yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir.

ALIM YAPILACAK KADROLAR

01 Hemşire 58 Kişi alınacak. Yükseköğretim kurumlarının hemşirelik bölümü lisans mezunu olmak.

02 Ebe 20 Kişi alınacak. Yükseköğretim kurumlarının ebelik bölümü lisans mezunu olmak.

03 Laborant 5 Kişi alınacak. Tıbbi Laboratuvar Teknikleri önlisans programından mezun olmak. Belgelendirmek kaydıyla alanında en az iki yıl çalışmış olmak.

04 Sağlık Teknikeri 6 Kişi alınacak. İlk ve Acil Yardım / Paramedik önlisans programından mezun olmak. Belgelendirmek kaydıyla alanında en az iki yıl çalışmış olmak.

05 Sağlık Teknikeri 2 Kişi alınacak. Ağız ve Diş Sağlığı önlisans programından mezun olmak. Belgelendirmek kaydıyla alanında en az iki yıl çalışmış olmak.

06 Sağlık Teknikeri 5 Kişi alınacak. Diyaliz önlisans programından mezun olmak. Belgelendirmek kaydıyla alanında en az iki yıl çalışmış olmak.

07 Röntgen Teknisyeni 5 Kişi alınacak. Tıbbi Görüntüleme Teknikleri önlisans programından mezun olmak. Belgelendirmek kaydıyla alanında en az iki yıl çalışmış olmak.

08 Diğer Sağlık Personeli 2 Kişi alınacak. Perfüzyon Teknikleri önlisans programından mezun olmak. Belgelendirmek kaydıyla alanında en az iki yıl çalışmış olmak.

09 Diğer Sağlık Personeli 1 Kişi alınacak. Fizyoterapi önlisans programından mezun olmak. Belgelendirmek kaydıyla alanında en az iki yıl çalışmış olmak.

10 Diğer Sağlık Personeli 2 Kişi alınacak. Eczane Hizmetleri önlisans programından mezun olmak. Belgelendirmek kaydıyla alanında en az iki yıl çalışmış olmak.

11 Diğer Sağlık Personeli 2 Kişi alınacak. Patoloji Laboratuvar Teknikleri önlisans programından mezun olmak. Belgelendirmek kaydıyla alanında en az iki yıl çalışmış olmak.

12 Diğer Sağlık Personeli 1 Kişi alınacak. Radyoterapi önlisans programından mezun olmak. Belgelendirmek kaydıyla alanında en az iki yıl çalışmış olmak.

13 Diğer Sağlık Personeli 10 Kişi alınacak. Yaşlı Bakımı önlisans programından mezun olmak. Belgelendirmek kaydıyla alanında en az iki yıl çalışmış olmak.

14 Diğer Sağlık Personeli 2 Kişi alınacak. Nükleer Tıp Teknikleri önlisans programından mezun olmak. Belgelendirmek kaydıyla alanında en az iki yıl çalışmış olmak.

ÖZEL ŞARTLAR

1- Aranılan nitelikler bölümünde belirtilen öğrenim düzeyinden mezun olmak gerekiyor.

2- Başvuru tarihi itibariyle 18 yaşını tamamlamış olmak gerekiyor.

3 - 3- 2018 KPSS (B) grubu sınavına girmiş olmak gerekiyor.

4- Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak gerekiyor.

BAŞVURUDA İSTENİLER BELGELER VE BAŞVURU İŞLEMLERİ

1- Başvuru Formu Elektronik ortamda doldurulması gerekiyor.

2- Diploma veya geçici mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3- Aranılan nitelikler bölümünde belirtilen çalışma belgesi gerekmektedir.

4- Kimlik Belgesi gerekmektedir.

5- 2018 KPSS (B) grubu sonuç belgesi gerekmektedir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)