Kamu Hastanesi 251 Hemşire Alımı

Hemşire alımı yapmak için iş ilanı yayınlanmıştır. Yayınlanmış olan sağlık personeli lımı ilanlarında Atatürk Üniversitesine bağlı Üniversite hastanesinde çalıştırılmak üzere 251 adet Hemşire alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 19.12.2020, 10:50 19.12.2020, 16:02
Kamu Hastanesi 251 Hemşire Alımı

Kamu Hastanesi 251 Hemşire Alımı

Hemşire alımı yapmak için iş ilanı yayınlanmıştır. Yayınlanmış olan sağlık personeli lımı ilanlarında Atatürk Üniversitesine bağlı Üniversite hastanesinde çalıştırılmak üzere 251 adet Hemşire alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Atatürk Üniversitesi 251 hemşire Alımı ilanı son başvuru tarihi 22.12.2020 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin www.hastane.atauni.edu.tr sitesi üstünden elde edilecek olan başvuru formunu ve istenilen evraklar ile birlikte şahsen ya da posta yolu ile Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkez Müdürlüğü, Personel ve Özlük Bürosu adresine başvuru yapmaları gerekiyor.

Resmi ilanın başvuru kılavuz linki aşağıdadır

https://kamuilan.ailevecalisma.gov.tr/ilanDetay.aspx?ab4aec91-e51c-4378-b9e5-f277153e3db4

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Üniversitesi hastanesi 251 hemşire Alımı Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Üniversitesi hastanesi 251 hemşire Alımı Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Üniversitesi hastanesi 251 hemşire Alımı Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Üniversitesi hastanesi 251 hemşire Alımı Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Üniversitesi hastanesi 251 hemşire Alımı Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Üniversitesi hastanesi 251 hemşire Alımı Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Üniversitesi hastanesi 251 hemşire Alımı Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. Üniversitesi hastanesi 251 hemşire Alımı alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Üniversitesi hastanesi 251 hemşire Alımı alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Üniversitesi hastanesi 251 hemşire Alımı alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Üniversitesi hastanesi 251 hemşire Alımı alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Üniversitesi hastanesi 251 hemşire Alımı alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Üniversitesi hastanesi 251 hemşire Alımı alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Üniversitesi hastanesi 251 hemşire Alımı alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)