Kamu Doğal Gaz Isıtma Teknikeri Alımı

kamu personeli alımı yapılması için iş ilanı yayınlanmıştır. Yayınlanmakta olan iş ilanları bilgilerinde İzmir Katip Çelebi üniversitesi kendi birimlerinde çalıştırılmak üzere Doğal Gaz Isıtma Teknikeri alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 02.04.2021, 06:20
Kamu Doğal Gaz Isıtma Teknikeri Alımı

Kamu Doğal Gaz Isıtma Teknikeri Alımı

kamu personeli alımı yapılması için iş ilanı yayınlanmıştır. Yayınlanmakta olan iş ilanları bilgilerinde İzmir Katip Çelebi üniversitesi kendi birimlerinde çalıştırılmak üzere Doğal Gaz Isıtma Teknikeri alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

İzmir Katip Çelebi üniversitesi Doğal Gaz Isıtma alımı ilanı son başvuru tarihi 03.04.2021 olarak bildirilmiştir.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin ilk önce www.ikcu.edu.tr sitesinden başvuru formunu indirip doldurduktan sonra şahsen veya posta yolu ile aşağıda bulunan adrese şahsen başvurmaları gerekiyor.

İzmir Katip Çelebi üniversitesi rektörlüğü personel daire başkanlığı yabancı diller yüksekokulu binası Kat: 1 Balatçık - Çiğli - İZMİR

Resmi ilan belgesi aşağıdadır. Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – İzmir Katip Gaz Isıtma Teknikeri ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 - İzmir Katip Gaz Isıtma Teknikeri ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 - İzmir Katip Gaz Isıtma Teknikeri ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 - İzmir Katip Gaz Isıtma Teknikeri ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 - İzmir Katip Gaz Isıtma Teknikeri ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 - İzmir Katip Gaz Isıtma Teknikeri ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 - İzmir Katip Gaz Isıtma Teknikeri ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 - İzmir Katip Gaz Isıtma Teknikeri ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 - İzmir Katip Gaz Isıtma Teknikeri ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. İzmir Katip Gaz Isıtma Teknikeri ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. İzmir Katip Gaz Isıtma Teknikeri ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. İzmir Katip Gaz Isıtma Teknikeri ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. İzmir Katip Gaz Isıtma Teknikeri ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. İzmir Katip Gaz Isıtma Teknikeri ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. İzmir Katip Gaz Isıtma Teknikeri ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)