Kamu Denetçiliği Kurumu Makam Şoförü Alımı Yapacak

Makam şoförü istihdamı yapılması için iş ilanı yayınlanmıştır. Yayınlanmakta olan personel alımı ilanlarında TBMM Kamu Denetçiliği Kurumu birimlerinde çalıştırılmak üzere 5 tane Makam Şoförü alımı yapılacaktır.

Kamu Personeli Alımı 23.11.2020, 15:18
Kamu Denetçiliği Kurumu Makam Şoförü Alımı Yapacak

Kamu Denetçiliği Kurumu Makam Şoförü Alımı Yapacak

Makam şoförü istihdamı yapılması için iş ilanı yayınlanmıştır. Yayınlanmakta olan personel alımı ilanlarında TBMM Kamu Denetçiliği Kurumu birimlerinde çalıştırılmak üzere 5 tane Makam Şoförü alımı yapılacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ NEDİR

Kamu Denetçiliği Kurumu Makam şoförü alımı ilanı son başvuru tarihi 26.11.2020 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen adayların http://www.ombudsman.gov.tr de yer alan yerleştirme başvuru linkinden e-Devlet aracılığı ile istenen belgeleri sisteme yükleyerek başvuru işlemini yapmaları gerekiyor.

Resmi ilanın linki aşağıdadır

https://www.ilan.gov.tr/ilan/696162/personel-alimi-akademik-kadro-ve-egitim-ilanlari/kamu-personel-alim-ve-sinavlari/turkiye-buyuk-millet-meclisi-kamu-denetciligi-kurumu-sozlesmeli-destek-personeli-aliyor

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. KDK Makam şoförü Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. KDK Makam şoförü Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. KDK Makam şoförü Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. KDK Makam şoförü Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. KDK Makam şoförü Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. KDK Makam şoförü Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. KDK Makam şoförü Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. KDK Makam şoförü alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. KDK Makam şoförü alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. KDK Makam şoförü alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. KDK Makam şoförü alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - KDK Makam şoförü alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - KDK Makam şoförü alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - KDK Makam şoförü alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)