Kamu Daimi KPSS siz Memur Alımı İlanı

Belediye memur alımı ilanları içinde yayınlanmış bilgilerde İstanbul belediyesi Belbim elektronik para ve ödeme hizmetleri birimleri içinde çalıştırılmak üzere 1 adet pazarlama uzmanı alımı yapılacaktır.

Kamu Personeli Alımı 19.08.2021, 16:57 21.08.2021, 00:37
Kamu Daimi KPSS siz Memur Alımı İlanı

Kamu Daimi KPSS siz Memur Alımı İlanı

İstanbul belediyesi memur alımı ilanları için başvuru yapacak olan bütün kişilerin Belbim ödeme hizmetleri tarafından bildirilmiş başvuru şartları karşılaması gerekiyor.


Başvuru Bilgileri Nedir?


2021 memur alımı ilanları son başvuru tarihi 20.08.2021 olarak bildirildi.

Adaylar başvurularını aşağıda yazılı olan adres üzerinden yapacaktır.

https://kariyer.ibb.istanbul/ilanlar/genel-basvuru-5


Başvuru Şartları Nedir?


Kamu iş ilanları için adayların üniversitelerin tercihen endüstriyel mühendisliği veya işletme mühendisliği mezunu olması ve Türk vatandaşı olması gerekiyor.

KPSS’siz memur alımı için başvuru yapmak isteyenlerin müşteri ilişkileri, satış ve pazarlama konularında deneyimli olması ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

Son dakika işçi alımı ilanı için başvurmak isteyen vatandaşların yürütülecek olan işleri özet ve detay olarak raporlamasını yapabilmeli ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

KPSS şartsız mühendis alımı için şahısların müşteri portföyürü yönetebilmeli ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

Güncel kamu haber kapsamında başvuru gerçekleştirecek olan adayların ingilizceyi iyi konuşabilmeli ve sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları gerekiyor.


Kamu İstenen Belgeler


Nüfus cüzdanının aslı ile birlikte fotokopisi.

Mezun olunan eğitim kurumunun diploması.

Sürücü belgesinin aslı ile birlikte fotokopisi.

Sağlık Raporu.

Adli sicil belgesi.

Askerlik durum belgesi.

İkametgah Belgesi.

SGK hizmet dökümü.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı