Kamu Birimine Şoför Alımı Yapılacak

Şoför alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan kamu personeli alımı ilanlarında Çankırı yerel yönetimler çevre hizmetleri birliği kendi bünyesinde çalıştırılmak üzere 2 adet şoför alımı yapacak.

Kamu Personeli Alımı 23.02.2021, 08:37
Kamu Birimine Şoför Alımı Yapılacak

Kamu Birimine Şoför Alımı Yapılacak

Şoför alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan kamu personeli alımı ilanlarında Çankırı yerel yönetimler çevre hizmetleri birliği kendi bünyesinde çalıştırılmak üzere 2 adet şoför alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Çankırı yerel yönetimler şoför alımı ilanı son başvuru tarihi 26.02.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda yazılı olan adrese şahsen başvuru yapmları gerekiyor.

Kırkevler mahallesi Kastamonu caddesi İl özel idaresi Binası Kat: 5 Çankırı

Telefon bilgisi: 0 376 213 15 43

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - yerel yönetimler şoför alımı ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 - yerel yönetimler şoför alımı ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 - yerel yönetimler şoför alımı ilanına başvuracak tüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 - yerel yönetimler şoför alımı ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 - yerel yönetimler şoför alımı ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 - yerel yönetimler şoför alımı ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 - yerel yönetimler şoför alımı ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 - yerel yönetimler şoför alımı ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 - yerel yönetimler şoför alımı ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 - yerel yönetimler şoför alımı ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. yerel yönetimler şoför alımı ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. yerel yönetimler şoför alımı ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. yerel yönetimler şoför alımı ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. yerel yönetimler şoför alımı ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. yerel yönetimler şoför alımı ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. yerel yönetimler şoför alımı ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

FACEBOOK SAYFAMIZ

https://www.facebook.com/kamupersonelialimii

TWİTTER SAYFAMIZ

https://twitter.com/Kamuilanlar

YOUTUBE KANALIMIZ

https://www.youtube.com/c/KamuPersoneliAlımı

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)