Kamu Birimine 81 Güvenlik Görevlisi Alımı

Kamu bünyesine Güvenlik Görevlisi alımı için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanmış bulunan kamu personeli alımı bilgilerinde Kültür ve Turizm Bakanlığı, Vakıflar Genel Müdürlüğü VGM 2021 yılı için 81 özel güvenlik personeli alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 31.03.2021, 12:51 02.04.2021, 13:14
Kamu Birimine 81 Güvenlik Görevlisi Alımı

Kamu Birimine 81 Güvenlik Görevlisi Alımı

Kamu bünyesine Güvenlik Görevlisi alımı için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanmış bulunan kamu personeli alımı bilgilerinde Kültür ve Turizm Bakanlığı, Vakıflar Genel Müdürlüğü VGM 2021 yılı için 81 özel güvenlik personeli alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Güvenlik ilanı son başvuru tarihi 02.04.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda yazılı olan direkt link üzerinden başvuru yapmaları gerekiyor.

https://www.vgm.gov.tr/sinavlar/sozlesmeli-koruma-ve-guvenlik-gorevlisi-alimi

KPSS en az 70 puan şartı var.

1 Ocak 2021 tarihi itibarıyla 30 yaşını bitirmemiş olmak gerekiyor.

Resmi ilan belgesi aşağıdadır. Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

BAŞVURU GENEL ŞART BİLGİLERİ

1 - VGM Özel Güvenlik ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bay ve bayanların TC vatandaşı olması gerekiyor.

2 - VGM Özel Güvenlik ilanına başvuru yapmak isteyen tüm vatandaşların kamu haklarından mahrum bulunmaması şartı bulunmakta.

3 - VGM Özel Güvenlik ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 - VGM Özel Güvenlik ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 - VGM Özel Güvenlik ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 - VGM Özel Güvenlik ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 - VGM Özel Güvenlik ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 - VGM Özel Güvenlik ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 - VGM Özel Güvenlik ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. VGM Özel Güvenlik ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. VGM Özel Güvenlik ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. VGM Özel Güvenlik ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. VGM Özel Güvenlik ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. VGM Özel Güvenlik ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. VGM Özel Güvenlik ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)