Kamu Alımı 19 Kişi RTE Üniversitesi Başvurular Sona Eriyor

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi bünyesine sağlık teknikeri ve Gemi Adamı alım ilanları 13 Haziran tarihinde yayınlanmıştı. Yapılacak kamu alımının başvuru süresi 27 Haziranda bitiyor.

Kamu Personeli Alımı 25.06.2019, 16:35
Kamu Alımı 19 Kişi RTE Üniversitesi Başvurular Sona Eriyor


Recep Tayyip Erdoğan üniversitesi tarafından yapılan 13 Haziranda yayınlanan resmi ilan ile üniversitenin Turgut Kıran Denizcilik Fakültesi ve Su ürünleri fakültesinde istihdam edilmek üzere sözleşmeli 1 gemi adamı kamu personeli alımı, Diş Hekimliği Fakültesinde istihdam edilmek üzere sözleşmeli 18 kişi en az lise mezunu hemşire alımı ve sağlık teknikeri alımı yapılacağı duyurulmuştu.

Aşağıda belirtilen şartları taşıyan ve alımlara başvurmak isteyen adaylar için başvurular 27 Haziran 2019 tarihinde son bulmaktadır. Adaylar bu tarihe kadar Üniversitenin personel daire başkanlığına başvuru işlemini yapması gerekmektedir.

Diş Hekimliği Fakültesi bünyesine 18 kişi 657 4/b li kamu personel alımı için dağılım ve şartlar şöyledir.

8 kişi sağlık teknikeri alımında adayların 2018 yılı KPSSP93 puanı olması, Ağız Diş Sağlığı, Ağız ve Diş Sağlığı ön lisans programlarının birinden mezun olması gerekmektedir.

2 kişi Sağlık Teknikeri kamu alımında adayların 2018 yılı KPSSP93 puanı olması, Diş Protez, Diş Protez Teknikerliği, Diş Protez Teknolojisi ön lisans programlarının birinden mezun olması gerekmektedir.

5 kişi Sağlık Teknikeri sözleşmeli alımda adayların 2018 yılı KPSSP93 puanı olması, Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik ön lisans programından mezun olması gerekmektedir.

3 kişi Hemşire sağlıkçı alımında adayların 2018 yılı KPSSP94 puanına sahip olması ve sağlık meslek liselerinin hemşirelik bölümünden mezun olması gerekmektedir.

1 Kişi 657 4/B li Gemi Adamı (Kaptan) ünvanlı kamu alımında adayların en az lise mezunu olması, başvuru tarihi itibariyle kırk yaşını aşamamış olması ve aşağıda verilen link ile belirtilen tüm şartları taşıyanların 13 Haziran 2019 ile 27 Haziran 2019 tarihleri arasında personel daire başkanlığına bizzat elden yapmaları gerekmektedir.

Recep Tayyip Erdoğan üniversitesi sağlık personeli alımı ve gemi adamı alımı ilanlarını ayrıntılı incelemek için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)