Kamu 90 Sürekli Güvenlik Görevlisi, Şoför ve İşçi Alımları

Yayımlanan ilana göre KPSS şartsız daimi güvenlik görevlisi, şoför ve işçi alımları yapılmaktadır. Başvurular 20 Eylül 2019 tarihinde yarın başlamaktadır. Tüm detaylarıyla…

Kamu Personeli Alımı 19.09.2019, 11:52 19.09.2019, 13:34
Kamu 90 Sürekli Güvenlik Görevlisi, Şoför ve İşçi Alımları

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi Personel Daire Başkanlığının ilanına göre KPSS şartsız 90 güvenlik görevlisi, şoför ve işçi alımı yapılacağı duyuruldu. İlgili adayların başvuruları 20 Eylül 2019 tarihinde başlayacak olup en az ilkokul mezunu olmaları ilan kılavuzunu detaylı şekilde incelemeleri gerekmektedir.

BAŞVURU ŞARTLARI NELER

Güvenlik görevlisi alımı için şartlar; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, en az lise veya dengi okullardan mezun olması, İŞKUR kaydının olması, Kamu haklarından mahrum bulunmayan, 5188 sayılı kanun gereği özel güvenlik sertifikasına sahip olması (Valiliklerce düzenlenmiş, yukarıda şartlara haiz olan 43 kişi güvenlik görevlisi olarak istihdam edilecek.

Şoför alımı şartları; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, en az lise veya dengi okullardan mezun olması, en az B ehliyete sahip olması, kamu haklarından mahrum bulunmayan 2 yıl deneyim sahibi olan 7 kişi istihdamı gerçekleştirilecek.

Temizlik görevlisi alımı şartları; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, kamu haklarından mahrum olmaması ve en az ilkokul mezunları arasından 40 kişi istihdam edilecektir.

BAŞVURULAR NEREYE YAPILIYOR

İlan edilen 90 kamu personeli alımı için başvurular 20 Eylül 2019 tarihinde başlayacak olup 24 Eylül 2019 tarihine kadar İŞKUR İl Müdürlüklerinin resmi web sitesi üzerinden veya şahsen Türkiye İş Kurumuna yapılacaktır. Yayımlanan ilan kılavuzundaki şartlara haiz olmaları durumunda sınava tabi alımlar olduğundan atamaya hak kazanan adaylar 657 sayılı Kanunun 4/d maddesi 4857 sayılı İş kanunu hükümlerince sürekli işçi olarak istihdam edileceklerdir. Adaylar sadece bir ilana başvuruda bulunabileceklerdir.

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi sürekli işçi personel alımı detayları için kılavuzu tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (8)
Tuğba Biçer 2 yıl önce
Dışardan lıse okuyanlar için daimi ve kadrolu ğüvenlik alımı ilanlarınız olurmu olunca haber verilsin tebrikler,başarılar
Hatice barin 2 yıl önce
Sizden ricam kamuya silahsız orta öğrenim mezununada hak tanınsın ve yaş sınırında kaldırılsın lütfen sayın çalışma bakanımıza arz ederim.
Selçuk akbulut 2 yıl önce
Beni de alırmısınız
Osman onay engelliyim engellilerde temizlik için başvuru yapabiliyormu ikamet adres ankarami olması gerekiyor her ilden başvrusu alınıyormu 2 yıl önce
Engellilerde başvuru yapabiliyormu ikamet adresi farklı illerden oluyormu
Saim Gündogdu 2 yıl önce
Koruma Guvenlk onlsnsznyum benide alin yasim 43 ozellesen seker fab magduruyum iki cocugum var.
Halime bardakcioglu 2 yıl önce
Basvurular nerden yapiliyor
Önder BAŞARAN 2 yıl önce
1974 Doğumluyum Lise Mezunuyum Silahlı Özel Güvenlik Kimliğine Sahibim Başvuru Yapabilirmiyiz?
Mehmet ayaz 2 yıl önce
E sınıf src 2 src 4 18 soförum iş aramaktayım ELAZİĞ da İkamet etmekteyim