Kalkınma Ajansı Personel Alımı Yapacak

Kalkınma ajansı kurumuna personel alımı gerçekleştirilmesi için personel alımı iş ilanı yayınlanmıştır. Yayınlanmakta olan ilanlarda İstanbul Kalkınma Ajansı birimlerinde çalıştırılmak üzere 14 adet personel alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 25.12.2020, 10:34 26.12.2020, 00:11
Kalkınma Ajansı Personel Alımı Yapacak

Kalkınma Ajansı Personel Alımı Yapacak

Kalkınma ajansı kurumuna personel alımı gerçekleştirilmesi için personel alımı iş ilanı yayınlanmıştır. Yayınlanmakta olan ilanlarda İstanbul Kalkınma Ajansı birimlerinde çalıştırılmak üzere 14 adet personel alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

İstanbul Kalkınma Ajansı Personel Alımı ilanı başvuru tarihi 15.12.2020 tarihinde başlayacak ve 29.12.2020 tarihinde son bulacaktır.

Başvuru yapmak isteyen adayların ajanssinavbasvuru.sanayi.gov.tr adresi üzerinden başvuru yapmaları gerekiyor.

ALIM YAPILAN KADROLAR

1 adet İç Denetçi alımı

1 adet Hukuk Müşaviri alımı

9 Uzman alımı

3 Destek Personeli alımı

Resmi ilanın kılavuz linki aşağıdadır

https://www.resmigazete.gov.tr/ilanlar/eskiilanlar/2020/11/20201124-4-11.pdf

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Kalkınma Ajansı Memur Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Kalkınma Ajansı Memur Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Kalkınma Ajansı Memur Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Kalkınma Ajansı Memur Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Kalkınma Ajansı Memur Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Kalkınma Ajansı Memur Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Kalkınma Ajansı Memur ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. Kalkınma Ajansı Memur alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Kalkınma Ajansı Memur alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Kalkınma Ajansı Memur alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Kalkınma Ajansı Memur alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Kalkınma Ajansı Memur alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Kalkınma Ajansı Memur alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Kalkınma Ajansı Memur alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)