Kalkınma Ajansı Kurumuna Yüksek Ücret İle Personel Alımı

Kalkınma Ajansına personel alımı için ilan yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Diyarbakır Karacadağ Kalkınma Ajansına 1 İç Denetçi alımı ve 6 Uzman Personel alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 02.12.2020, 10:32 03.12.2020, 00:30
Kalkınma Ajansı Kurumuna Yüksek Ücret İle Personel Alımı

Kalkınma Ajansı Kurumuna Yüksek Ücret İle Personel Alımı

Kalkınma Ajansına personel alımı için ilan yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Diyarbakır Karacadağ Kalkınma Ajansına 1 İç Denetçi alımı ve 6 Uzman Personel alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Karacadağ Kalkınma Ajansı personel alımı ilanı başvuru tarihi 8.12.2020 ve 15.12.2020 tarihleri arasında olacaktır.

Başvuru işlemleri www.karacadag.gov.tr internet adresi üzerinden gerçekleştirilecektir.

Resmi ilan linki aşağıdadır.

https://www.ilan.gov.tr/ilan/700066/personel-alimi-akademik-kadro-ve-egitim-ilanlari/kamu-personel-alim-ve-sinavlari/karacadag-kalkinma-ajansindan-personel-giris-sinavi-ilani-

Kurum Adresi: Fırat Mah. Urfa Bulvarı No:142 Kayapınar / DİYARBAKIR

Tel: 0(412) 237 12 16-17 Faks: 0(412) 237 12 14

E-posta: mavci@karacadag.gov.tr

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Karacadağ Kalkınma Ajansı personel Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Karacadağ Kalkınma Ajansı personel Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Karacadağ Kalkınma Ajansı personel Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Karacadağ Kalkınma Ajansı personel Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Karacadağ Kalkınma Ajansı personel Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Karacadağ Kalkınma Ajansı personel Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Karacadağ Kalkınma Ajansı personel Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. Karacadağ Kalkınma Ajansı personel alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Karacadağ Kalkınma Ajansı personel alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Karacadağ Kalkınma Ajansı personel alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Karacadağ Kalkınma Ajansı personel alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)