Kalkınma Ajansı Kurumuna Personel Alımı

Kalkınma Ajansı Kurumu personel alımı yapmak için iş ilanı yayınladı. Yayınlanan ilanlarda Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı bünyesinde görevlendirilmek üzere 1 adet Halkla İlişkiler Destek Personeli alımı yapılacaktır.

Kamu Personeli Alımı 14.12.2020, 12:23
Kalkınma Ajansı Kurumuna Personel Alımı

Kalkınma Ajansı Kurumuna Personel Alımı

Kalkınma Ajansı Kurumu personel alımı yapmak için iş ilanı yayınladı. Yayınlanan ilanlarda Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı bünyesinde görevlendirilmek üzere 1 adet Halkla İlişkiler Destek Personeli alımı yapılacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

BEBKA ajansı personel alımı ilanı son başvuru tarihi 18.12.2020 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen adayların ajanssinavbasvuru.sanayi.gov.tr internet adresinde bulunan Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı Sınav Başvuru bağlantısından işlem yapmaları gerekiyor.

Sadece elektronik ortamda yapılacak olan başvurular geçerlidir.

Kişilerin e-posta ya da posta yolu ile yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir.

Resmi ilanın kılavuz linki aşağıdadır.

https://media.iskur.gov.tr/41712/bursa-eskisehir-bilecik-kalkinma-ajansindan-bebka-personel-alimi-18-12-2020.pdf

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. BEBKA ajansı personel Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. BEBKA ajansı personel Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. BEBKA ajansı personel Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. BEBKA ajansı personel Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. BEBKA ajansı personel Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. BEBKA ajansı personel Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. BEBKA ajansı personel Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. BEBKA ajansı personel alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. BEBKA ajansı personel alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. BEBKA ajansı personel alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. BEBKA ajansı personel alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - BEBKA ajansı personel alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - BEBKA ajansı personel alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - BEBKA ajansı personel alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)